Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Özel Mesajlarda Bilgi Paylaşım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cvp: Özel Mesajlarda Bilgi Paylaşım

Yeşim hanım yanlış anladınız ben cevabı merak etmiyorumki 2 arkadaş bana mesaj atıp ısıtıcıda böyle oluyor sendede öylemi dedi bende evet bendede öyle endişe etme dedim diğer arkadaşta filtreden memnunmusun dedi bende kum bulandırdığı için suyu daha belli değil dedim bu 2 şeyi söyleyerek bilgi paylaşımı yaptığım içinmi engellendim yani bu forumda ömür boyu özel mesajı kullanamayacaksam bu forumda neden bilgi paylaşımı yapayım biraz kendinizi benim yerime koyun ufacık birşeyden uyarı olmak sızın engelleniyorsam ne yapabilirimki ben forumda böyle konuşmak istemezdim ama engellemeniz hiç güzel bir davranış değil en azından uyarı verilebilirdi ha özel mesajın 4 gün kapalı kalacakta değil sınırsız kapalı ben çoğu forumda üyeliğim bulunmaktadır ceza verilirse 4-1 hafta 1 ay gibi süreler oluyor ondan sonra ceza bitiyor ve geri açılıyor.

Ömür boyu değil zaten merak etmeyin :) Admin bunları okuyacak ve size gerekli yanıtı verecektir.

Teşekkür ederim Bundan sonra en ufak hata yapmamaya özen göstereceğim.

Admin aslında yeterli toleransı gösterdi ama bilgi paylaşımının mesajla olması son zamanlarda sabrını iyice taşırmış olucak ki böyle birşey uygulamaya karar verdi. Yoksa bu kişisel bişey değil kesinlikle üstünüze alınmayın :)

Arkadaşlar Toplu mail yolladım,toplu özel mesaj attım,kurallara yazdım,yeni konu açtım söyledim,tek tek uyardım en son 2-3 gün önce bu konu içersinden tekrar belirttim.

Özel mesajdan bilgi paylaşım yasak.
Özel mesaj kayıtlarını her incelediğimde bilgi paylaşım görmek istemiyorum.
Bilgi paylaşım yapanların özel mesajlaşma özelliği bir süreliğine kapatıldı sürekli değil.

Peki Ahmet bey Özel mesaj ne zaman açılır bir bilgi verebilirmisiniz bundan sonra kuralları su gibi ezberleyeyim madem :) ha birde %20 uyarı puanım bulunuyor bunu telafi etme şanşım varmı ?

Melih Bey, uyarı puanınız yakın zamanda süresi dolduğunda sıfırlanacaktır. Bu konuda yapmanız gereken şey kurallara uymak o konuda :)

Yani yasaklar ve uyarılar sürekli durmuycak endişeniz olmasın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri