Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Paludaryum Örnekleri

aragorn

Bordo Bereli
Kiminde tropikal balıklar, kiminde sadece canlı bitkiler olan, sis efektleriyle, çağlayanlarla, egzotik bitkilerle süslenmiş bazı güzel örnekleri paylaşmak istedim. Görsel anlamda gerçekten çok başarılı hepsi de.

mailto:/ZAquarium/Paludarium/PALUDARIUM%202000%20%28INNENANSICHT%29.JPG

mailto:/Img2006/View/70.jpg

mailto:/images/interior/paludarium2.jpg

mailto:/images/grotto3.jpg

mailto:/images/grotto13.jpg

mailto:/images/t/e/r/terrarium/219.jpg

mailto:/img501/3890/p113xy6.jpg

mailto:/BilderordnerAquaristik/Paludarium%20fuer%20Homepage.jpg

mailto:/img505/2781/img619918fu.jpg

mailto:/img244/7789/img3927gd9.jpg

Sondan bir önceki fotoğraftaki paludaryum kaplumbağa için yapılmış ve oldukça da başarılı bence. Biraz uğraş ve emek ile kaplumbağalar için de çok hoş paludaryumlar yapılabilir, illa canlı bitki vb olmasına da gerek kalmadan başarılı örnekler yapılabileceğini gösteren bir çalışma olmuş.

evet size katılıyorum calı bitkiler kullanılmadan yapılan paludaryumlarıda gördüm gayet başarılılar :)

işte konuştuğumuz paludaryumlar :D gerçekten müthiş aragorn teşekkürler

bir uğraşsak bu bitkiler bulabilsek birde zamanımız olsa kapluşlar bayram eder valla :D

Zaten çoğu kişide yok çünkü kapluşa bitki dayanmıyor.1-2 saatde yiyip bitiriyor.

Canlı bitki :)

Cvp: Paludaryum Örnekleri

Bayılıyorum böyle paludaryumlara ya çok da imreniyorum sınava girip kurtulduktan sonra hemen çalışmalara başlcam :)

Cvp: Paludaryum Örnekleri

Hepsi harika ancak beni pek imrendiremediler. Çünkü bu paludaryumlar kaplumbağalardan çok kurbağalar ve semenderlere uygun. Belki yavru kaplumbağalar için cennet olabilirler ama yetişkin kaplumbağa orada basacak yer bulamaz :D Ancak 2. ile 9. resimlerdeki paludaryumlar ka0plumbağalara uygun, onşar da anca yavrular için.

Geri