Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Paludaryumdaki Değişiklikler

TheNRK

Platin 3 Üye
arkadaşlar JuenPetmarketten 8 kg silis kum 2 plastik bitki ve repti glo 5.0 aldım paludaryumamailto:/2zjgsc7.jpgmailto:/2iav3ww.jpgmailto:/pwwpi.jpg eski hali böyleydi Şimdiyse böylemailto:/33078e9.jpgmailto:/2hqt2s0.jpg birde repti glo 5.0 aldım]mailto:/34g2hr6.jpg ama lambayı nasıl sabitliyeceğimi bilemedim of sizce o lamba nasıl sabitlenir ?

Cvp: Paludaryumdaki Değişiklikler

Bu lambayı sabitlemek için duy seti olan bir kapak koymanız gerekir. Yada elektrikçiye buna uygun bir duy takımı yaptırın. Genelde floresan konumlandırmak zor oluyor.
Onun dışında akvaryum çok güzel olmuş bence.

Çok Teşekkürler Emre abi.

Önemli değil. Bu arada kuru alan ısısını bir kez ölçmeyi unutma Alican. 31-32 derece oluyorsa mesafe uygun.

akvaryumunuz çok hoş olmuş
iç filtrenizin modeli nedir?

Akvaryum çok güzel,sade ve şık olmuş ışık aekin dediği gibi,sadece arkaplan takarsanız hoş olacaktır..

Akvaryumunuz ve ekipmanlarınız gayet iyi. Yalnızca bence şimdiden yeni kuru alan arayışlarınıza geçin :) Çünkü birkaç ay sonra ona sığmayacaklardır :)

Elbette ölçerim Emre abi. Sedat abi Filtre aslında Dış Filtre, suyu suyun içinden değilde dışdan verince acaip kireç yapıyor. o Yüzden böyle kullanıyorum Filtre Modeli,de Hailea Bt-700.Ecem abla Bıcırık büyüsün daha yeni bir akvaryum planlıyorum zaten, kuru Alan olarakda camdan yapmayı düşünüyorum.Mustafa Abi arka plan olarakda Arayış içindeyim tek renk birşey Arıyorum Resimli Değil.

Geri