Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

pamuk

umut023

Bronz 4 Üye
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır yoktum.Çünkü okullar sınavlar ödevler bir baskı oldu giremedim.Uzun zaman once kusumun olduğunu söylemiştim.Yardım edebilirmisiniz.Kafamıza konmaya alıştı ama daha konuşamıyor.Cinsiyeti dişi.Nolur yardım edin. yanlışlar için e-posta [email protected] :ashamed0006::ashamed0006::ashamed0006::ashamed0006:

Cvp: pamuk

Benimde daha önce 2 tane kuşum olmuştu.İlki öldü.2. Yaşıyor çok şükür.Konuşmasını istiyorsan eğer kuşunun bilgisayardan konuşan kuşların videosunu açacaksın.Kapıyı ve camları ve benzeri kitleyip kuşunu kafesinin kapağını açacaksın.(Kafes bilgisayarın önünde olsun.)Emin ol kuş onun ilgisini çekip gözlerini bilgisayardan alamayacaktır.Eğer bu yöntem işe yaramaz ise kuşunuzun kafesinin önünden geçtiğiniz her zaman içerisinde ona öğretmek istediğiniz kelimeyi üç kere tekrarlayın.Mesela; ' Aşkım,aşkım,aşkım! ' gibi.Umarım işe yarar iyi günler!!!

muhabbet kuşlarında erkeklerde konuşma potansiyeli daha fazla. ayrıca kafeste ayna olmamalı. senanın dediği yöntemi bilmiyorum, benim beslediğim dönemde yoktu bilgisayar. genelde insanların yoğun olduğu salonda dursun. hayvan yalnız kalmasın. tabi ilgide fazlasıyla olacak.

ve tekrar hoş geldin.

Teşekkürler.Bir deneyelim işe yaramazsa konuya mesaj atarım. :yuppi::yuppi::yuppi::yuppi::yuppi:

Teşekkürler.Bir deneyelim işe yaramazsa konuya mesaj atarım. :yuppi::yuppi::yuppi::yuppi::yuppi:

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.Aynayı çıkarır çıkarmaz ötmeye başladı.2 günde cici kuş ve fıstık demeye başladı.Hepinize teşekkürler

Geri