Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Petshop şikayet

anarxia

Elmas 1 Üye
Merhaba arkadaşlar, etrafınızda sattıkları hayvanlara kötü şartlarda bakan petshopları aşaıdaki linkten şikayet edebilirsiniz, sanırım bizim elimizden en fazla bu kadarı gelir...

http://www.petshopgercegi.com/form-ornegi/

Cvp: Petshop şikayet

isim soyisim kısmına kendi adımızımı yazıcaz bide TC kimlik no kendi tc kimliğimizmi ?

teşekkürler fakat pek ilgilenen olmuyor bu olaylarla genelde 5-6 ayı buluyor harekete geçmeleri

Hocam şu büyük resim yerine daha küçük ve etkili bir şey koysan.Tüm sayfayı kaplıyor okumak zorlaşıyor:)

ölüm kabında 30 kaplumbağala bakanları yazabiliyormuyuz,yazsak bile ilgileniceklerini sanmıyorum.

Alper_' Alıntı:
ölüm kabında 30 kaplumbağala bakanları yazabiliyormuyuz,yazsak bile ilgileniceklerini sanmıyorum.

Denemekle birşey kaybedermiyiz? Bence hayır :)

zgzoid' Alıntı:
Hocam şu büyük resim yerine daha küçük ve etkili bir şey koysan.Tüm sayfayı kaplıyor okumak zorlaşıyor:)

mesut onun için "kullanıcı paneli"nden "seçenekleri düzenle"ye gir. orada "konu gösterim ayarları"ndan ikinci kutucuktaki işareti kaldır.

Teşekkürler Sefa. Şu an düzenlenen kanunlarla özellikle kedi, köpek ve kuşların sergilendiği yerler uygun hale getirildi. Özellikle bunlarla ilgili sorunlarda direk faydalı olur. Su canlıları ve sürüngenler için ne kadar koruyucu yasa var bilemiyorum ama neticede şikayetler işe yarar.

Geri