Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

petshopa güvenilir mi sizce?

buket

Yeni Üye
derslerim nedeniyle ilgilenemediğim 5 yaşındaki kaplumbağalarıma yeni ev bulamadım.
petshopa vermemi söyleyenler oldu ama nasıl bakarlar.. ilgilenirler mi.
ankarada tanıdığınız güvenilir petshop var mı ?
yada veterinere vermemi söylediler. veteriner ne yapabilir bilmiyorum :( lütfen yardım..

Çevremdeki petshoplara bakarak söylüyorum tabiki hayir. Güvenilmez yani. 3 petshopa gittim birinde dukkanin onune cikarmislar hayvani sergilemek icin o sogukta kapluslarin halini sen dusun.. Birinde ölum kaplarinda bakiyorlardi ve bana 3 gun sulu 3 gun susuz birakmami soylediler kaplumbagayi. Sonuncusu akvaryumdaydi ama ondada isitici. yoktu ve cok kotu muamele yapiyorlardi. Konumda anlatmistim bakkal posetine su koyup icinede kaplumbagayi atip agzini siki siki baglayip veriyorlardi. Anlayacagin hepsi birbirinden kötü.. Tabikide onlara birakma. Marasa gonderebilsen ben severek bakardim :)

Cvp: petshopa güvenilir mi sizce?

illaki vericem diyorsanız petshoptaki kaplumbağalar akvaryumda ve ısıtıcıları varsa verin ama vermemenizi öneririm çünkü bilinçsiz biri alıp ölüm kabında süs olarak kullanabilir ama belki bilinçli biri alır ve çok büyük bir akvaryumu olur :smile: her şey şansa bağlı.
Bu siteden sahiplendirme sayfası açmanı öneririm en azından nereye gittiğini bilirsin ve düzgün bir yaşamı olur kaplumbağanın :133:

petshopa verme forumda paylaş alan olabilir

Boyutları nedir kaplumbağanın eğer erkek ve uşak ' a kargolayabilirseniz sahiplenmek isterim

Geri