Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Petshopcunun Verdiği Mama

Dino

Bronz 2 Üye
evde gammarus bitmişti mama almaya gittim petshopcu bu mamaları verdi ama bilmeden yedirmek istemiyorum yedireyim mi?
IMG_20240809_191352.jpg
IMG_20240809_191352.jpg

Ben böyle kaplumbağa yemi görmedim iade edin. Ayrıca açık yem kullanmıyoruz.

Hayvanın kabuk boyu kaç cm idi?

Ben böyle kaplumbağa yemi görmedim iade edin. Ayrıca açık yem kullanmıyoruz.

Hayvanın kabuk boyu kaç cm idi?
3 kaplumbağam var biri 7cm öbür ikisi 5,1 cm zaten açık yem kullanmıyordum ama sadece bu kalmış

3 kaplumbağam var biri 7cm öbür ikisi 5,1 cm zaten açık yem kullanmıyordum ama sadece bu kalmış
Evet geçen bende civardaki petshoplara gittim hep bu tarz yemler vardı markaları değiştirmelerini söyledim ama dinleyen yok İnternet dışında yem alışverişi önermiyorum çünkü internette genelde toptancıdan veriyorlar

Evet geçen bende civardaki petshoplara gittim hep bu tarz yemler vardı markaları değiştirmelerini söyledim ama dinleyen yok İnternet dışında yem alışverişi önermiyorum çünkü internette genelde toptancıdan veriyorlar
evet ya ben de bir sürü petshop gezdim ya hiç gammarus yok ya da pakette veriyorlar. internetten de bulamadım napsam bilmiyorum

Herşeyi netten alacaksınız. Çeşit bol daha hesaplı ve kaliteli yemler olur. Atakan petshopta tropical gammarusun 250'lik kutusu var.

Herşeyi netten alacaksınız. Çeşit bol daha hesaplı ve kaliteli yemler olur. Atakan petshopta tropical gammarusun 250'lik kutusu var.
trendyolda var mı alayım? şu an ahm marka turtle stick food ile besleniyorlar

Ahm ile devam edin. Ek olarak tropical biorept W ve omega one juvenile turtle sticks yemi alın. Gammarusta tropical olur. Bu diğer markalardan 1-2 mm büyüktür.

Geri