Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

plastik kaplar.

Plastik Işığı geçirmez Ve Kaplumbağa Sadece Yukarıyı Görür Ve Sen Bu Durumda Olsan Sahibine Kızmazmıydın? :S

Çok hakaretli birşey dememişsin ama böylesi daha iyi. / furkan54ozan

PeyniR~PörtleK'e katılıyorum.
Eklemek istediğim birşey daha var ;
Plastik kap çok küçük.O kaplarda beslerseniz çok uzun yaşamaz.Ne ısıtıcı ne filtre takabilirsiniz...

ben de kaplumbağamı aldığım ilk 2 gün plastik kapta besliyordum ama yanlış olduğunu öğrendim.şimdi herşeyim var.

İyi yapmışsınız keşke önceden araştırsaydınız ilk başta paludaryum kurardınız.Plastik kaba para vermezdiniz.

vermedim.eski kaplumbağamdan kalma.o büyüktü o yüzden hiç kullanamadım.köşede çürüyordu.bende içine kaplumbağa aldım.:p

sizce plastik kap Şimşek'i güneşlendirmek için iyi bir yer olabilir mi? Yoksa plastik kap güneşin yararlı etkisini de bir şekilde engeller mi?

Yazın balkonda güneşlendirirken kullanabilirsiniz.Üstünden direk güneş gelirse engellememiş olur güneş ışığını :)

Bence zararlarını konuşmayalım çünkü çok uzun bence yararlarını konuşalım
1-petshopdaki hayvanları ticari amaçları için pazarlayan insanlara yardım edersiniz.
2- boş ...

xeelbug' Alıntı:
Bence zararlarını konuşmayalım çünkü çok uzun bence yararlarını konuşalım
1-petshopdaki hayvanları ticari amaçları için pazarlayan insanlara yardım edersiniz.
2- boş ...

Petshoplarda hayvanları ticaret için pazarlamalarına çok karşıyım.Onlara yardım etmek için bir de ölüm fanusu mu alacağız?

tek yararı var oda kötü demek istedim.kendimi yanlış ifade ettiğim için özür dilerim.

ben de plastik kapta bakıyordum ancak yeni öğreniyorum bunu akvaryum kuracağım

Geri