Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Portal Açılmıştır!

Akarakurt

Admin
Yönetici
Merhaba,

''www.sukaplumbagasi.com|Türkiyenin İlk Ve Tek Sukaplumbagası Bilgi Paylaşım Platformu'' nun portalı açılmıştır.

Günlerce emek vererek oluşturturduğumuz portalımız 1680x1050px de hazırlanmış 1280x720px ve üstünde görsel öğeleri tam gözükmektedir.

Faydalı olması dileklerimle..

Not:
Portaldan Foruma geçmek için sol ve üst menüdeki '' Forum '' yazan butona tıklamanız yeterli.
Forumdan bir görüntü:
mailto:/img530/2774/adszwoh.png

Saygılar,
Sukaplumbagasi.com Yönetimi

Emeğinize sağlık.Ben çok beğendim.Size de söylediğim gibi tam hayalimdeki portal :)

RE: Portal Açılmıştır!

Hepimize hayirli olsun. Artik bundan sonra bize sıkı calismak dusuyor :)

Güzel olmuş hoş renkler kullanılmış senmi yaptın ?
eğer sen yaptıysan çözünürlüğü 1024*768 e düşürürsen daha popüler olur..:shy:

Emeklerin için teşekkürler Ahmet :) Gerçekten çok güzel olmuş.

Ovvv... Harikasın Ahmet... Bayıldım portala... Eline emeğine sağlık, hem de binlerce kez..

Sağolun.
Bu arada sevda hanımın kapluşuda portalımızda yer almakta :)

Aaa harika düşünmüşsün..Üyelere özel portal gibi bir şey oldu =)

Byteorist' Alıntı:
Sağolun.
Bu arada sevda hanımın kapluşuda portalımızda yer almakta :)

Nasil yani..?? Anlamadim benimkidemi portalda yoksa benimkinin cinsimi portalda çünkü sadece kirmizi yanak var. Ha bu arada dün minik sari karinli görmüstüm koynuma koyup eve götüresim geldi okadar minikti ya :D konuyla alakasiz ama paylasmak istedim. :D:D

Çok güzel olmuş...Portalın yapılma amacı en güzeli:) Elinize sağlık.

Özgür'ün resmini kastediyor anladığım kadarıyla.Ancak çok dikkatli inceleyemedim portaldaki resimleri.Sanırım sizin yakışıklının resmi portaldada var. :)

Hmm ben bugun biraz daha inceliyim. Bu arada yazdigim yazilari erkek arkadasima yolluyorum o duzeltiyor turkcesi super valla eski osmanli turkcesini bile bildigini hatirliyorum.

Ahmet bey sizi tebrik etmek istiyorum bu arada. Ayni yaziyi 2 ayri siteye koydum neden daha fazlasini yapmiyoruz konuyu. Hep burasi turkiye cevabi aldim veya yapmak isterizde cok is cevabi aldim birtek siz site hazirladiniz.

Geri