Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Prensesi kaybettim :(

jadeite

Bordo Bereli
Prenses bu sabaha karşı daha da kötüleşti ve durumu ağırlaştı. Hareketsizleşmişti ama bu sabah hareketlerinin giderek ağırlaştığını gördüm ve yarım saat önce baktığımda bedeni kapkatı kesilmiş hiç hareket etmiyordu:'( Çok moralim bozuldu ve hala ağlıyorum :( Onu yarın bahçemize gömücem. Ne yaptıysam olmadı kurtaramadım. 2 aydır durumu iyiydi. İyileşmişti. Ne biliyim yemini yiyordu hareketliydi. Hastalığı birden tekrar etti ve ne olduğunu anlamadan onu kaybettim. Veterinerlik fakültesinin verdiği ilaç ta işe yaramadı. Kurtaramadım canım kızımı :(

Cvp: Prensesi kaybettim :(

Bu sıra yine ani ölümler artmış gözüküyor.

Başınız sağolsun. Küçük bir canlı da olsa insanın kaybettiği herşey kendi canıymış gibi acıtıyor kendisini. Umarım diğer kaplımbağanızı sağlıklı bir şeklilde büyütürsünüz.

başın sağolsun, bende 3 gün önce happy'mi kaybettim belki görmüşsündür.. Acını gerçekten çok iyi anlıyorum. Happy'im de aniden ölmüştü. tekrar başı sağolsun, geçmiş olsun :(

Başınız sağolsun :( Umarım diğer kaplumbağanızın ömrü uzun olur.

Başınız sağolsun.

Başınız sağolsun. Gerçekten çok üzücü bir durum olmalı, işten eve geldiğimde büyük bir aşkla kaplumbağalarıma koşuyorum ben ve onlara bişey olursa çok üzülürüm. Tekrar başınız sağolsun..

Teşekkür ederim. İyileşmesi için çok uğraşmıştım. İyileşmişti de ama hastalığın yeniden tekrarlamasına bir anlam veremedim. Aniden öldü kızım. Ağlamaktan gözlerim kızardı :(

Başınız sağolsun Yeşim Hanım çok üzüldüm :(

Çok çok üzüldüm .. Elinizden gelenin fazlasını bile yaptınız .. Vicdanınız rahat olsun o çok iyi bakıldı .. Ama neden ani ölümler çoğaldı ben anlam veremiyorum :(

Başınız sağolsun :(

Başın sağolsun... Bu korku yüzünden Patrick'i sürekli uyandırıyorum öldü zannedip. Umarım böyle bir şey yaşamam, çok üzücü yazdıkların...

Gerçekten çok üüzüldüm başınız sağolsun
Bu arada happyyede çok üzüldüm benim arkadaşımın kaplumabağası
İkinizinde başı sağ olsun :(

Garubey' Alıntı:
Başın sağolsun... Bu korku yüzünden Patrick'i sürekli uyandırıyorum öldü zannedip. Umarım böyle bir şey yaşamam, çok üzücü yazdıkların...

Kaplumbağanızı uyandırmanıza gerek yok. Canlı e uyuyan bir kaplumbağanın kolları ve bacakları gergin olur, başı da diktir. Ölü kaplumbağaların uzuvları aşağıya doğru sarkar, kabuğunun içine organlarını çekemez.

Geri