Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ramazana Özel Hurma..

amet42

Bronz 5 Üye
Ramazanda evden çıkılmıyor..Bilgisayar başındayım televizyonda yemek programları flan :)

Hurmada bir sürü vitamin bazı mineraller ve protein olduğunu söyledi .. doktor türü bi adam , programı yarıda açtığım için bilmiyorum .. :)

Kapluşa minik bi parça verilebilir mi merak ettim :) ?

senede bir kere bir sorun olmaz bence sitede arkadaşlarımız var senede bir kere öyle kaçamak yemler veriyorlar :) 1 kereyle birşey olmaz tabi ama bu benim fikrim. onların yiyebilecekleri şeyler değil onlar zararlı olabilir melis inde dediği gibi :)

Benim kaplumbagalar için ramazan ayi su böregi ayi demekti. Ayda 1 - 2 kez su böregi pistiginde az bir miktar verirdim. Büyük bir istahla yerdi. Hurmayi ben vermezdim çünkü asiri sekerli ve seker kaplumbagalarin diyetinde hiç yer almayan bir besindir.

Geri