Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

REKLAMLAR !

gonzimmm

As 2 Üye
Katılım
30 Eyl 2008
Mesajlar
696
Hepinizin gördüğü gibi forumumuzda Google Reklamlarımız açılmıştır !


-Google Reklamları ne işe yarıyor ?

Google ile ortaklık sağlayarak,tıklanma sınırlarınca Admin'e bir miktar para kazandırıyor.

-Ne için tıklamamızı istiyorsunuz ?

Tabiki zorunlu bir durum değil bu.İsteyen tıklar istemeyen tıklamaz.Sitenin tüm gelir giderini Admin karşılıyor.Ancak Admin öğrenci olduğu için öğrenci olanlar bilirler ki Türkiye şartlarında biraz zorlanılıyor.Sitenin gelir gideriydi derken bayağı bir ücret talep ediliyor.Sitemizin yıllık gideri 340 TL'dir. Bu yüzden sitenin giderleri için sizden tıklamanızı rica ediyoruz.


- Reklamlara tıklama sınırı nedir ?

Yan yana üç adet reklam var gördüğünüz gibi.O 3 reklamada sadece 1 kez tıklayabiliyoruz.1'den fazla tıklandığında Google kabul etmiyor ve tıklanmanız geçersiz sayılıyor.
Anlayacağınız siz toplam reklamlara üç kez tıklamış oluyorsunuz.
Bu sadece 24 saatte bir geçerlidir.Her gün yan yana reklamlara tek tek yani toplam üç kez tıklarsanız sizinde bu sitenin giderinde maddi ve manevi olarak katkınız olmuş olur.Unutmadan tekrar tekrarlıyorum eğer reklamlara bir kezden fazla tıklarsanız kabul olmaz.Anlaşılmayan bir nokta varmı ?
Ayrıca pencereyi sayfa yüklenmeden asla kapamayın :) Bir iki dakika açık dursun hatta gezebilirsiniz bile açılan sayfayı.


-Reklam nerede ?
Forum Anasayfasında Kullanıcı Profilinizin alt taraflarında,yani Genel Bakış'ın üstünde yer alıyor.Zaten Google Reklamları diye yazar.

- Para bendenmi alınıyor ? Tıklayınca benim için Herhangi bir sorun oluşuyormu ?

Tabi ki hayır.


- Bunu yapmazsak site kapatılacakmı ?

Tabi ki hayır :) Bu siteyi elimizden geldiğince çok uzun yıllar boyunca açık tutmayı hedefliyoruz.Amacımız kaplumbağaları kurtarmak.Sitenin giderleri çok fazla olduğu için ve size iyi hizmek sunabilmek için her şeyin en iyisini yani kısacası çok daha fazla ücretlisini seçtiğimizden zorluklara giriyoruz(Admin giriyor). Bu yüzden sizden küçükte olsa bir yardım istedik.


Üstelik parayı ancak 100$ 'i aştıktan sonra çekebiliyoruz.Buda eğer elimizi çabuk tutmazsak hergün toplamazsak 3 yılı falan bulacaktır.
Hepinizden yardımlarınızı bekliyoruz.Sadece her gün 3 kerecik reklamlara tek tek tıklamak.Başka bir şey değil.Umarım bizi anlayışla karşılar bu söylediklerimizi yanlış anlamazsınız...


İyi forumlar,saygılar :)
 
tabi ki tıklarız taş atıcaz da kolumuz mu yorulacak :) hem bu siteden çok faydalı paylaşımlarda da bulunuyoruz umarım çok uzun süreler site hizmet verir
 
reklam sayısı bire mi düşmüş bana mı öyle geliyor ? :S
 
Hayır 5 reklam var :)
Ayrı ayrı çıkıyor sürekli değişiyor.
Hadi hayırlısı =))
Hepinize ilginizden dolayı çok teşekkür ederim.
 
tabi tıklarız hemde böle önemli bi site için tıklamazmıyız yeterki kaplumbağa forumumuz kapanmasın burada çok önmeli bilgiler buluyoruz bilmediklerimizi soruyoz yani kısacası bilgi alışwerişi yapıoz inşallah bu site uzun yıllar kapanmaz ayrıca bu sitenin adminlerinede çok tşk ediyoruz böle önemli bi site açtıkaları için...
 
Teşekkürler :)
Ama ard arda tıklamayınız.
Bilgisayarı her açtığınızda bir kez tıklıyabilirsiniz.

Sonra google ile aramız açılmasın :)
 
Ne yapacakmışız sitemizin devamı için her foruma girişimizde reklama tık tık :)
 
hergün tıklıycam gerçekten güzel site arkadaşlarımıda sırf tıklaması için cağırıcam
 
Geri
Üst