Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sadece bir görüş

samet52

SKF Delisi
Bazı ciddi konularda konunun arasında veya sonunda gülücük smile ları görüyorum bu beni şahsen rahatsız ediyor yaşça küçük arkadaşlarımız var tamam ama dikkat edilmeli diye düşünüyorum

Kesinlikle katiliyorum "kaplumbagam akciger enfeksyonu olmus :S" mesela benimde oldukca rahatsiz oldugum bir konu

Aslında ciddi konularda bu tip durumlar olunca müdahale etmeye çalışıyoruz. Yada konunun endişe verici durumu yoksa değişen mesaj akışına müdahale etmiyoruz. Ama gözümüzden kaçanlar olabilir. Bu sıralar yoğun olduğumuzdan ne kadar kontrol etmeye çalışsakta atladıklarımız olabiliyor. Bu tip konu yada yorum olduğunda raporlamanızı tavsiye ederim arkadaşlar. Bizimde atladığımız olursa yardımcı olmuş olursunuz.
Genel uyarı için konuyu açman iyi oldu Samet. Her ikinizede fikirleriniz için teşekkür ederim.

Cvp: Sadece bir görüş

duyarlılılığınız için teşekkürler ,

bundan sonra gördüklerimi raporlarım Emre abi hiç aklıma gelmedi en azından görenler de öğrenmiş oldu yapanlar da daha dikkatli davranır umarım

Geri