Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sahiplendirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anarxia

Elmas 1 Üye
1 adet 10 cm boyutlarında erkek RES sahiplendirmek istiyorum. Çok sağlıklıdır, bugüne kadar hep iyi yemlerle, büyük
bir akvaryumda güzel şartlarda yetişti, ismi Maldoror :) yanında 1 litre civarı en kaliteli yemlerle boyuna ve yaşına uygun diyet oranlarıyla hazırladığım yemi de vereceğim.

1 adet de Exo Terra UVB lamba mevcut, onu da vereceğim.

Sadece Istanbul içi, elden.

Vereceğim yemler: Tetra Reptomin, Sera Raffy Mineral, Sera Raffy Vital, Tropical VitaRept.

Cvp: Sahiplendirme

anarxia' Alıntı:
1 adet 10 cm boyutlarında erkek RES sahiplendirmek istiyorum. Çok sağlıklıdır, bugüne kadar hep iyi yemlerle, büyük
bir akvaryumda güzel şartlarda yetişti, ismi Maldoror :) yanında 1 litre civarı en kaliteli yemlerle boyuna ve yaşına uygun diyet oranlarıyla hazırladığım yemi de vereceğim.

1 adet de Exo Terra UVB lamba mevcut, onu da vereceğim.

Sadece Istanbul içi, elden.

Vereceğim yemler: Tetra Reptomin, Sera Raffy Mineral, Sera Raffy Vital, Tropical VitaRept.

Merhaba Sefa. 2 ay önce bir dişi su kaplumbağası aldım(bubbles) , yanınada erkek almak istiyordum fakat hıcbıryerde bulamadım bulduğum yerlerde de cinsini bilmiyorlardı malesef. eğer Maldororun erkek olduğuna eminsen sahiplenmek isterim İstanbul Bahçelievlerde oturuyorum [email protected] adresınden iletişim kurabilirsin iyi günler :)

Cvp: Sahiplendirme

Sahiplendirme gerçekleşmiştir, teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri