Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sahiplendirme

korzay1985

Yeni Üye
merhabalar herkese
Yaklaşık on (10)yıldır bizimle olan kaplumbağamızın artık ilgilenemediğimizden sahiplendirmek istiyoruz.Bizim için çok zor bir karar olduğu için gerçekten kararlı kişilerin geri dönüş yapmasını uygun buluyoruz.Mersin de ikamet ediyoruz ve kaplumbağamızın bir yıllık yemi mevcuttur.[attachment=3083][attachment=3083][attachment=3083][attachment=3083][attachment=3083][attachment=3083][attachment=3083]

Ekli dosyalar

• 20190613_143327.jpg
    20190613_143327.jpg
    336.7 KB · Görüntüleme: 40
Cvp: Sahiplendirme

korzay1985' Alıntı:
merhabalar herkese
Yaklaşık on (10)yıldır bizimle olan kaplumbağamızın artık ilgilenemediğimizden sahiplendirmek istiyoruz.Bizim için çok zor bir karar olduğu için gerçekten kararlı kişilerin geri dönüş yapmasını uygun buluyoruz.Mersin de ikamet ediyoruz ve kaplumbağamızın bir yıllık yemi mevcuttur.

[font=Tahoma, Geneva, sans-serif][size=small]kaplumbağaları sahiplendirdiniz mi?
[/font][/size]

Merhaba su kaplumbağam yakın zamanda öldü yeniden kaplumbağa istiyorum fakat satın almak istemiyorum sahiplendirmek isterseniz istanbulda ikamet ediyorum. Çok iyi şekilde bakacağıma emin olabilirsiniz. Mail adresim
[email protected]
İletişim kurabilirsiniz.

Geri