Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sahiplerinden kaçtı, dehşet saçıyor

Raccolta

Altın 2 Üye
Slovakya’nın Hradok kentinde ortaya çıkan küçük bir kemirgen, üstün saldırı özellikleriyle yerel halkın korkulu rüyası olmak üzere. Vahşi doğa uzmanlarına göre kemirgen sahiplerinden kaçan evcil bir hayvan.

120427ratatuy.hlarge.jpg

Gine Domuzu’na benzetilen küçük kemirgen, geçtiğimiz günlerde evinin yakınlarında köpekleriyle gezintiye çıkan Marta Domotorova’yı dehşete düşürdü.

Köpekler küçük kemirgene yaklaştıkları esnada, havada hızla süzülen hayvanın tekme ve pençe darbelerine maruz kaldılar.

Marta, “Bona ve Meggie küçük hayvanı koklamaya ve onunla oynamaya çalıştı. Ancak kemirgenin Kung Fu hareketleriyle saldırısı karşısında korkup geri çekildiler... Yaralanmamaları sevindirici” dedi.
Vahşi doğa uzmanları, serseri kemirgenin sahiplerinin elinden kurtulan öfke dolu bir kaçak olduğunu düşünüyor. Bir uzman, “Bu hayvanlar aslında çok evciller. Ancak hayatlarının tehlikede olduğunu hissettiklerinde sonuna kadar dövüşürler” dedi.

İnternete fotoğrafları düşen kemirgenin Gine Domuzu’mu yoksa hamster mı olduğu tartışma konusu. Bazıları da, fotoğrafların Photoshop ürünü olduğunu öne sürüyor.

Cvp: Sahiplerinden kaçtı, dehşet saçıyor

Aslında bana gerçek gelmedi ama paylaşayım dedim.
:)

Kaynağı ne bu haberin acaba?Onu da belirtseniz iyi olur.

Haberi ntvmsnbc'den aldım, orjinali Daily Mail'den.

Eğer o fotograftaki minikse , photoshop ürünü :) Biraz tasarımla ilgilenen herkes anlayabilir.

Fare hariç kemirgenleri çok seviyorum. Eğer kapluş sahiplenmeseydin şuan evde 1 hamster olurdu. :)

Geri