Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.
Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sakarya civarında kaplumbağa sahiplenmek

Ayşenur11

Yeni Üye
Evet sahiplenmek istiyorum 5301837828
Nasıl iletişime geçelim ben 4 yıldır bakıyorum, ayrı akvaryumdalar, ekipmanları yetersiz ancak tüm ekipmanlarıyla birlikte verebilirim. Sadece iyi bakılsınlar istiyorum. Siz nerde bakıcaksınız daha önce bakmış mıydınız

Yusufcan

Yeni Üye
Nasıl iletişime geçelim ben 4 yıldır bakıyorum, ayrı akvaryumdalar, ekipmanları yetersiz ancak tüm ekipmanlarıyla birlikte verebilirim. Sadece iyi bakılsınlar istiyorum. Siz nerde bakıcaksınız daha önce bakmış mıydınız
Şu an 2 tane var bende birisi 80 cm akvaryumda birisi kaplumbağa akvaryumda yaklaşık 2 senedir bakiyorum

Yusufcan

Yeni Üye
Nasıl iletişime geçelim ben 4 yıldır bakıyorum, ayrı akvaryumdalar, ekipmanları yetersiz ancak tüm ekipmanlarıyla birlikte verebilirim. Sadece iyi bakılsınlar istiyorum. Siz nerde bakıcaksınız daha önce bakmış mıydın

5436635630 burdan ulaşa bilirsiniz