Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sakinleşti

turtle..

Altın 4 Üye
Herkese iyi akşamlar..Son zamanlarda huysuz çok sakinleşti,su içindeki yeşilliğe tutunup saatlerce orada alıyor.Yüzsem mi yüzmesem mi dercesine yüzüyor,yem yemede sıkıntı yok ozamanlar da canlanıyor :) Acaba endişe edilecek bir durum var mı ?

Bunlarda resimleri..

mailto:/v/q/3rl81.jpg
mailto:/v/q/3rl9k.jpg

Cvp: Sakinleşti

Tabiki var ısıtıcı lambaları da var eksik bir ekipman yok.

çok iyiymis ama çözemedim neden bitkiye tutunduklarını :/

Tabi tabi deli gibiydi hatta :) 4aydır birlikteyiz 2-3 gündür bu şekilde,belkide ben paranoyaklık yapıyorum bilmiyorum ^^

Hastalık bölümünü bir inceleyin, kaplumbağaların karakterine göre arada sakinleşebiliyorlar yani davranışları değişebiliyor.

Yemek yemesinde ve görüntülerinde bir anormallik yoksa bence bu davranış normal. Bitkiler arasında saklanmayı severler. Zaman zaman yaşadıkları yerin farklı bölgelerinde vakit geçirirler :)

Yemek yemede hiçbir zaman sıkıntı çekmedik çok şükür :) Bir sorun yok gibi ama yinede merak ettim anormal bir durum var mı diye ^^

aynı benimkini anlattınız :)): ama birşey yok sanırım,çünkü yem attığında baya hızlanıyor :))::t65y:

Geri