Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sekan ishal oldu

antifbyigit

Bordo Bereli
Arkadaşlar serkan normalde çok hareketli bir kapluştu 10cm uzunluğunda yem kutusunu sallarken hiç bir tepki vermedi kumları kazdı ve kazdığı yere girdi bir kaç gündür orda uyuyor ama kutuyu salarken hemen gelirdi şimdi uyumuyodu sadece duruyor yem attım kalktı yeme gitti ama yemedi tam orda dışkı yaptı ve dışkısı normal deyildi afedersiniz sankı ordan dışkı renginde su çıkardı sonra yemi ağzına aldı ısırdı ve bıraktı şuan hiç yapmadığı bişey üstüne eleriyle kum atmaya çalışıyor eğer hasta olursa ben onu tatile götüremem ne yapmam gerekir.

Edit tubidik: Başlık içeriği kısaca açıklayıcı nitelikte olmalıdır.

Cvp: Sekana bişey oldu

En son ne zaman yemek yedi kapluşunuz? İshali bugün mü başladı? Bir veterinerle görüşmeniz gerek mikrobik bir durumsa antibiyotik gerekebilir çünkü.
Başlığı içeriği kısaca açıklayacak şekilde düzenleyin.

RE: Sekana bişey oldu

En son bu sabah bayağ yedi isalini bipmiyorm ama konuyu yazdıktan sonra karides attım yedi .

mailto:/forum/Konu-su-kaplumbagalarinda-ishal.html?highlight=ishal buraya bakın bi isterseniz.

Teşekkürler serkanın isali ne alemde bilmem ama yemekler eskisi gibi saldırıyor.

Geri