Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sera Raffy P (Stick) Fiyatı ?

Virulence

Gümüş 2 Üye
Arkadaşalr Sera Raffy P (Stick) 100 ml ve 250 ml fiyatları ne kadar ? İnternetten araştırıp söylemenizi istemiyorum. Sizin ne kadara aldığınızı söyleyin lütfen..

Sera Raffy P (Stick) 100 ml = ?

Sera Raffy P (Stick) 250 ml = ?

Tam fiyat soruyorum ml'mle beraber.. yinede teşekkürler.

Yardım edecek kimse yokmu?

100ml
http://www.hediyedenizi.com/hediyedetay.php?uid=193855

250ml
http://www.hediyedenizi.com/hediyedetay.php?uid=193856

Umarım yardımcı olur.

Teşekkürler ama özellikle internetten bakıp söylemeyin demiştim. Bütün sitelerde farklı şeyler yazıyor çünkü ve buraya soracağıma bende girip nete bulabilirdim. O yüzden kendi aldığınız fiyatları soruyorum..

Satan yere göre fiyatlar değişiyor.
Bir pet shopta 5 lira olan şeyi diğerinde 20 liraya bulabiliyorsunuz.
Bizden ne gibi bir fiyat istiyorsunuz ki.Bunu öğrenmek için çevrenizde ki pet shopları dolaşmanız ve incelemeniz gerekir.O zaman sizde tek bir fiyat olmadığını göreceksiniz.

Yaşadığım şehirde seranın kaplumbağa yemleri satılmıyor. Gidip geldikçe Ankara'dan alıyordum. Son aldığımda 50 tl civarıydı yanlış hatırlamıyorsam. Kaç ml bilmiyorum büyük boy.

Nereden ve kaç ml' mi nekadara aldığınızı merak ediyorum ona göre yanıma para alıp gidicem bir kaç yere...

tubidik aldığın en az 1000 ml'mdir.

1000likti benimki doğrudur. Kaplumbağanız küçük nasıl olsa.Küçük boy yem alırsınız. Yanınıza 20 tl alıp çıkın. 12-15 tl arasında bir fiyata alırsınız büyük ihtimalle. Pazarlık da yapabilirsiniz.

İnternette baktığımda heryerde farklı yazıyordu kafam karıştı ve o yüzden size sormak istedim..

Sera Raffy P (Stick) temel yemi gecen hafta 18 liraya eminönünden almıştım. 250 ml olanı.

O zaman:

250 ml= 15-20 tl arası

100 ml = 6-10 tl arası

teşekkürler...

Geri