Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sera Terra UV - Special 18 WATT

dermet

Taç 5 Üye
Merhabalar,

UV lambası almak istiyorum.

mailto:/urun_detay.aspx?kat=158&urn=1229

Bu ürün sizce nasıl? Kullanan arkadaşlar var mı acaba?

Kaplumbağalarım daha bebek.

Cvp: Sera Terra UV - Special 18 WATT

Kullanmıyorum ama bence seranın ürünü ise güzeldir :D Tabi watt ı az mı gelir çok mu bilmiyorum ama kaliteli üründür :D

Eğer biraz daha para koyma şansınız varsa bu ürünü alın. Normal masa lambasına takıp kullanabilirsiniz. Kullanan arkadaşlar oldukça memnun.

mailto:/urun_detay.aspx?kat=158&urn=12270

Bunun kullanımı daha rahat. Teşekkür ediyorum.

ben exo terra repti glo 5.0 kullanıyorum E27 sıradan duylu tüm masa lambalarına takılabiliyor.

Size bunu tavsite ederim. İlla floresan alacağım diyorsanız seranın ürünleri güzeldie ancak daha yüksek wattlı olanı tercih edin derim 25 30 watt arası idealdir.

sorumu buradan sorayım :

günde 10 -11 saat uv lambası kullanıyorum kaç ay /yıl sonra yenisini almalıyım ömürleri ne kadar ?

Benimkiler hiç güneş göremiyor haftalık vitamib takviyesi yapıyorum kaç saat çalıştırsam yeterli olur ?

exo terra repti glo 5.0 26W yi yurtdışından getirip 60 TL ye satıyorum Hiç kullanılmamış hiç açılmamış ambalajında olacak Aynı lambanın 13 w sini 50 tl ye satıyorum :) biraz indirim yapabilirim.

26 wattlığı 50TL ye satarsanız anında alırım :D

KillerPrince' Alıntı:
exo terra repti glo 5.0 26W yi yurtdışından getirip 60 TL ye satıyorum Hiç kullanılmamış hiç açılmamış ambalajında olacak Aynı lambanın 13 w sini 50 tl ye satıyorum :) biraz indirim yapabilirim.

Eğer 26W olan 220 volt ile çalışıyorsa alabilirim. Ama takılacağı yansıtıcılı armatürünü de isterim. Deve boynu esnek spirallilerden. Ücreti kabilinde tabii.

uv lambaları kaç yılda/ayda bir değiştirmek gerekir ? Ömürleri kaç saat ?

Markadan markaya değişiyor ama ağırlıklı olarak ortalama bir kullanım ile 1 sene civarı olduğu söylenebilir. Daha sonra yansa bile sadece ışık vermekten ibaret olacaktır.

Geri