Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Serkanım kız oldu

antifbyigit

Bordo Bereli
Arkadaşlar Serkanım 11cm cinsi kız oldu muhtemelen birde siz bakın birde yeni halini göstereyim.mailto:/w8947k.jpg

mailto:/25s0xf5.jpg

mailto:/21m841j.jpg

mailto:/34zyfdt.jpg

mailto:/2im2o2g.jpg

Arkadaşlar işte kapluşum.

Cvp: Serkanım kız oldu

az önce yüzde 100 kız dedim ya sana umarım yanıltmaz bizi bir delilik yapıp da yeniden erkek olmaz :D

3. fotoğrafta tırnaklar yanıltıcı etki gibi ben dişi olduğundan emin değilim :D
%51 erkek gibi geldi bana :D:D

100 dedinde ben bi yeni halini ggöstereyim dedim birde yorum alayım diye koydum. :D

zencefil' Alıntı:
3. fotoğrafta tırnaklar yanıltıcı etki gibi ben dişi olduğundan emin değilim :D
%51 erkek gibi geldi bana :D:D
Ama 6 ayda 11 cm oldu hızlı büyümeside dişi olduğunu göstermezmi.
Teşekkürler tubidik.

Dişiler boyut olarak daha büyük olur.
Ama tırnakları dişiye göre fazla uzun.Bence biraz daha beklemelisin tam bir tahmin için.

Biraz daha bekleyelim o zaman gerçi biraz zayıf birazda bulanık çekmişim 1-2 mm gibi ama kuyruğu kısa ince karnı içe doğru.

az daha büyüsün bir daha bakalım tırnağına :)

12 13 cm olsun bir daha bakarız ama kız olmuşa benziyor adını değiştirmeyin bence :D

Kız olursa ad çok yakışır Serkan kızım gel buraya çok hoş olur ama serkan kalsın bakalım.

kız da olsa erkek de olsa serkan olsun. ben cahide bübüüü gel oğlum diyorum :)

Forumdaki Serkanlara ayıp olacak yav :) Nasıl istiyorsanzı öyle olsun diyorum :)

Unisex isim koysaydınız ya ama serkan da olur :D

Erkan ile serkan olarak ikili almıştım serkan öldü aydan aldım oda hastalıktan gitti serkan en dayanıklı çıktı . :D
Erkanı petshop hasta vermişti iyleştiremedim :( aydanda enfeksiyon geçirdi 2 farklı veterinere gittim sıcak tut iyleşir dediler ben genede tedaviye başladım ama geç kaldım :(

Geri