Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Serkanım kız oldu

Cvp: Serkanım kız oldu

Annem çoktan kız ismi koymuş odama girdim kapluşu kız zilli diye seviyordu.

:D:D hehe:D sende o zaman annene uy:D adını serkaniye diye değiştir:d şaka bir yana biraz daha bekleyin bencede kesin sonuç için :D

Dikkatli baktım birde örnekleri araştırdım kuyruğu ince ama çok uzun tırnaklarıda boyuna göre uzun sayılır .Kapluşum utandı kızmıyım erkekmiyim diye soruyor bana :D

antifbyigit' Alıntı:
Dikkatli baktım birde örnekleri araştırdım kuyruğu ince ama çok uzun tırnaklarıda boyuna göre uzun sayılır .Kapluşum utandı kızmıyım erkekmiyim diye soruyo bana :D

ona söyleyin azcık daha sabretsin:D:D

Azcık daha yesin de büyüsün bir daha bakarız zilli serkan koy kız da olur erkek te haha :D :D

Büyük ihtimalle dişi.. Sen 3-4 cm falan büyüdüğünde tekrar koy resimlerini ozaman kesin belli olur :)

Bana kız gibi geldi.klaokası çok içte.Benim kızlarınkine benziyor aynı.Tırnakları o kadar da uzun gelmedi bana.Kızımın tekinin de tırnakları uzun ama yine de kız :)

Geri