Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Silis Kum almıyorum hangi taşı önerirsiniz.

Dizginci

Bronz 5 Üye
Silis kum almıyorum çünkü filtremin ucu tabanda ve ne bulsa çekiyo(1 miktar kum la denedim) ve filtremin bozulmasını göze alamam.Peki bana hangi taşı önerirsiniz?Bugün petshoba gidiyorum taş alıcam ipek bitki alıcam raftty ı alıcam.Bide kalsiyum alıyımmı kabuğa benzeyen.he bide cam termostat alıcam . Sanırım eksiğim kalmadı?

Bir kaç dekoratif iri taş alabilirsin ama kesinlikle tabanı çakıl ile döşeme. Görüntü ilk başta güzel gözükür ama oluşturacağı bakteri vs hastalığa sebep olur. Yani boş kalması daha iyi.

Sera mineral yem yada raffy p içerisindeki kırmızı yemler kalsiyum ihtiyacını karşılar. İlave olarak mürekkep balığı kemiğine gerek yok. Boşuna suyu kirletirsin. Vitaminede gerek yok. Kırmızı mineral yem bunuda karşılar.

Geri