Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Silis Kum Harici Kum Kullanmak

Cvp: Silis Kum Harici Kum Kullanmak

yeşilli sarılı bulaşık süngeri kullan bu pislikleri alır. akvaryuma kimyasal hiçbirşey girmesin.

abi dayım bu cumartesi sabah 11 gibi silis kumu sipariş etmiş benim isteğim üzeri ne zman gelir ulaşır kumlar elime kumlar diyorum çünkü 3 kilo sipariş vermiş :)

bugün gelir

sence kaç gibi gelir abi kum gelicek diye akvaryumun suyunu değiştirmedim ondan soruyom?

nerden aldı ise o siteye girip sipariş takibe girip bak nerede ? sipariş kodunu alıp hangi kargo ile gelecekse oradan da bakabilirsin.

ben değil abi dayım aldı ondan ben bakamıyorum ama sıkıntı yok beklerim :)yinede yardımların için sağol :)

eğer dayın cumartesi akşam aldı ise pazartesi sabah gönderilir. öncesinde aldı ise kargoya verilir pazar tatil bekler pazartesi yola çıkar ertesi gün gelir. kısaca yarın gelir.

sağol abi dün bekle bekle gelmedi bugün gelir inşallah :)

çok mutluyum abi az önce kumlarım geldi tam tamına 3 kilo :)

ben kumu koydum abi emre bey azda olsa bulanıklık olur dedi ama berrak ötesi berrak şansıma iyi temizlemişim demekki :)

elinde metilen mavisi varsa iki damla damlat suya.

o dediğin ne oluyor abi şu balıklar için kullanılan mürekkep gibi bir ilaç var suya damlatılan o mu dediğin?

evet. deep fix dezopur.

onu sadece ilk kullanımda mı yanı kumu koyunca mı yoksa su değişimleirndede damlatmama gerek var mı?

Her su değişim zamanı iki damla damlat.

tmm abi ben sadece kumu koyarken damlatmıştım..

Geri