Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

sipariş vermek istiyorum

idil varış

Altın 1 Üye
merhaba foruma yeni üye oldum bugün en acı günüm cnm kaplumbağamı kaybettm ancak küçük kızkardeşimin ağlamalarına dayanamayıp aynı türden bulmak istiyorum missisippi map turtle lütfen biri yardım etsin bu bizim için çok önemli....

Cvp: sipariş vermek istiyorum

hoşgeldiniz. yalnız res yani kırmızı yanaklı su kaplumbagaları genelde satılıyor.

Yurt dısından getırenler varmıs forumda da yazıyor nerden olursa getırtmek ıstıyorum ulasabılcegım tanıdıgınız bıldıgınız bırılerı varsa cok ıyı olur

Daha once bırılerı sıparıs etmıs sanırım forumda bazı yazılar okudum ancak kıtlı oldugu ıcın soru soramıyorum lutfen yardım edın

Belirttiğiniz kaplumbağayı ancak USA dan ithal edebilirler. Yada güney amerika çiftliklerinden.

Ama imkansıza yakın bence. Çiftlilerdeki yavrular da tükenmiştir. Genelde yaz başında başlayıp ortasında bitiyor.

Imkansız olan tek sey suan toprak altında uyuyan kaplusumun uyanması sadece baglantılara ıhtıyacım var daha once yapmıs kısıler ısımler numaralar adresler ne olursa

Daha önce bir kaç firma ile görüşüldü.Ancak ya bizi yarı yolda bıraktılar ya da teslimat süresini sürekli ertelediler.
Biz toplu bir sipariş versekte çok pahalıya geldiği için bir çok kişi vazgeçti.
Hele ki tek sipariş vermek maddi anlamda sizleri çok zorlar.

Eger sıparıs verılırse bana da haber verın o ture cok ıhtıyacım var

Benim yakın zamanda bir arkadaşım ile bu konuyu görüşme durumum var. O zaman olumlu yada olumsuz dönüş yaparım.

Geri