Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

site görünümü hk.

hllznglz

Bronz 5 Üye
merhaba arkadaşlar. dün siteye cep telefonumdan girdim mobil arayüzü ile karşılaştım. resimler yok ve mavili falan bir forum sayfası olarak.

şimdi ise pc den girdiğimde de bu sayfaya yani mobil sayfaya yönlendiriyor. yardımcı olur musunuz ? teşekkürler.

aşağıdan switch to full versiyon dememe ragmen hala mobile versiyona yönlendiriyor.

pcden girince mobil sayfanın yüklenmesi biraz enteresan. cep teliyle bile full version butonuna tıklayınca sayfanın orijinal hali geliyor.

Cvp: site görünümü hk.

Banada bir keresinde öyle olmuştu komik bir durum oluyor. İnternet çerezlerini,geçmişini filan sil belki geçer :)

Telefondan girdiğinizde mobil görünüme otomatik geçersiniz bilgisayara geçtiğinizde tam normal tema ile karşılaşırsınız.
5 senedir hem telefondan hem bilgisayardan giriyorum siteye bahsettiğiniz hatayı henüz almış değilim.

Bilgisayardan girdiğinizde normal temayı kullanmak istiyorsanız
Kullanıcı Paneli>Seçenekler>Forum Teması>Varsayılanı seç/SKF V6

Üyeliğinizin ayarlarına baktım bahsettiğim gibi mobil tema seçiliydi ve normal temayı seçtim şuan normal tema kullanıyorsunuz

çerezleri fln komple sildim düzeldi. çok teşekkür ederim herkese

Bende yanlislikla full siteye gec dedim nasil duzeltirim mobildeyim switch to mobile i bulamadim ?

Geri