Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Site kapanıp virüs silinmesi

Akarakurt

Admin
Yönetici
Merhaba,

Sitemizde güvenlik için çalışan elemanımızın sitemizi ele geçirme çabası yüzünden sitemiz google tarafından uyarıldı.

Uyarı sayesinde forumumuzun güvenliği için forumumuzu ve onunla birlikte birçok virüslü dosyayı sildik.

Google şuan siteniz virüssüz diyor!

Yeniden forumuzu kurduk ve şuan tek eksigimiz tasarılar.
Tasarım için çalışmalardayız.

Ufak bir dosyamzın yedeği olmadıgı için sitemizdeki avatarlar gitti.
Tekrardan avatarınızı yükleyip imzanızdaki kodlarını * olarak küçültürseniz eskisi gibi hem avatarınıza hem imzanıza ve site içersindeki resimlerin anında gözükmesini sağlarsınız.

Saygılar

ben sorunsuz bir şekilde siteye giriş yapıyorum , önceden avast uyarı veriyordu o uyarı artık yok gözümüz aydın :)

Bende sorunsuz bir şekilde giriş yapabiliyorum.
Teşekkürler gerçekten hepimizin gözü aydın şu Avasttan'da kurtulduk =))))

Uzun süredir avast ve avira uyarı veriyor dediğimizde sitede sorun yok deniliyordu, benim anlamadığım sorun biz bunun belirttiğimiz zamandan beri mi vardı yoksa yeni mi ortaya çıkmıştı?

Siz bunu belirttiğinizde sorun yoktu zaten sadece avastta sorun çıkyordu o zamanlar. hatırlarsanız google da uyarı vermiyordu o zaman google a göre de site temizdi. virüs olayı bir kaç gün önce oldu yani siz belirttiğiniz zamandan beri yoktu. google uyarı verince de zaten hemen aynı gün sorun çözüldü.

Evet katılıyorum Aragorn'a.

Siz dediğinizde sitemizde hiçbir şekilde virüs yoktu.
Ama sizin uyarılarınız üzerine sitemize admin, güvenlik elemanı almış.
Herhalde elemanlar çok beğendiler sitemizi ele geçirmek istemişler :D
Bu virüsler bir iki günden beri vardı yani daha önce sitemiz tertemizdi.Ama artık virüs yok rahatlıkla ve istediğiniz gibi girebilir zaman geçirebilirsiniz..

ben girince boyna bu site bilgisayarınıza zarar verebilir deyip siteyi kapatıyordu bıkmıştım zaten iyi olmuş

Hey Allah'ım ya siteyi ele geçirip ne yapacaklarmış. Neyse hepimize, özellikle site sahibi arkadaşa geçmiş olsun.

Geri