Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sitede Garip Eksiklikler?

okitay

Bronz 4 Üye
Sitenizde her platformda olan özel mesajın burada kullanılamamasının sebebi nedir bilmiyorum ama farkındamısınız insanlar karşıdaki insanlarla bir iletişim kurmak için ya cep numaralarını ya da mail adreslerini birbirine veriyor. Mantığı yöneticilere sürekli PM atılması ise isteyen üye PM özelliğini kapatıp açabilsin. Mağdur olan insanların oldugu kanaatindeyim.

Ayrıca kendi yazdığım mesajı veya konuyu düzenlememe izin verilmiyor? Bunun da mantığını çözemedim? Az önce yazdıgım yanlış mesaj öylece kaldı ortada... Bunlar öncelikli olarak üyelerin siteden soguma sebeplerinden biridir. Bu biri de sanırım benim. Umarım dikkate alınır...

Cvp: Sitede Garip Eksiklikler?

özel mesaj önceden açıktı. burada yazılan faydalı bilgiler olduğunda diğer arkadaşlar tarafından okunamıyordu. bunun harici yaş aralığının geniş olması sebebiyle bir kısım üyeler fevri davranıp hakaret dozajını aşan tehditlerde bulunuyorlardı. bu sebeple mesaj atma engellendi. ve aynı sebeple düzenleme kaydında da yapılan hakaretler daha sonra yöneticiler farketmeden silindiğinde delil olmadığı için işlem yapılamıyordu. bu sebeple bu da kapatıldı. fakat bu konuda çalışmalar yapılacak bu tarz hareketlerin meydana gelmemesi için ek kurallar ekleniyor. silinecek bir şey olduğu zaman o yorumun altındaki rapor tuşundan gereken yazılırsa biz istenilen işlemi yaparız. iyi forumlar.

Geri