Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Siteden Çıktığım Halde Sitede Gözüküyorum! Neden...?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BenSizinBabanızım

Bronz 5 Üye
Sabah siteye şanseseri üye oldum, bilgiler öğrenip, kapluşlarıma daha ii bakabilmek için.

Ancak sabahtan beri bişey dikkatimi çekti! Siteden çıkış yaptığım halde daha sonra siteye döndüğümde üyeliğimin tekrar açık olduğunu gördüyorum ve sabahtan beri böyle! Ve gerçekten rahatsız oldum!

Bunun sonucunda siteye birkez giren birisi ertesi güne kadar sitedeymiş gibi gözüküyor. Bunu sormak için mesaj çektiğim bazı arkadaşlardan cevap alamadım, çünkü sitede gözüktüğü halde aslında yok!

Acaba sitede bir sorunmu var, yoksa bilerek mi yaptınız? Ben sitede yokken üyeliğimin açık olmasını istemiyorum!:(

RE: Siteden Çıktığım Halde Sitede Gözüküyorum! Neden...

Üyeliğiniz açık değildir.Sistem açmaz sanıyorum üyeliği.
Son 15 dkda çevrimiçi olanları gösteriyor sanırım forumun altındaki kimler online'de.Tam olarak ayarları bilmediğim için Admin konuyu gördüğünde daha net açıklama yapacaktır :)

Gonzimm mrb. Sabahtan beri bunu yaşıyorum yemin ediyorum, çıkış yaptığım halde, sürekli açık üyeliğim ve aşağıda aktif olarak gözüküyor. İnternet kafeden giriyorum genelde ve bu çok tehlikeli oluyor!!! Admin bu konuya baksın lütfen!!! Sırf ben değil başka bir siteden arkadaşımda burda, onunkide açık gözüküyor, ama msnde konuşyum onla; sitede değilim bende dedi.

Bildirdiğiniz için teşekkür ederim.
Site iç ayarlama sırasında bozulma olmuş 15 i 150 gösteriyormuş.
Düzelttim.

Ayrıca başka sitelerdeki arkadaşınızla bizim sitenin ne alakası var?
Saygılar,

Çok teşekkürler ByTeorist:cool: Benide kafenin sahibi abimin arkadaşı Ercan abi uyardı. Aslında evimde kendi bilgisayarım var ama derslerim kötü olduğu için ilk dönem kapattılar yaza kadar adsl mi:( Bende okul çıkışları tanıdık kafeden giriyorum beleşe ehuehueh:D

Byteorist' Alıntı:
Ayrıca başka sitelerdeki arkadaşınızla bizim sitenin ne alakası var?
Saygılar,

Pardon görmemişim sorunuzu. Reklam olmazsa evcil bi pet sitesinde takılyodukta, ismini vermemi istemediği bir arkadaşım sölemişti daha önce burayı, bugün hastalıklar hakkında googlede araştırma yaparken çıktı burası ve kaydoldum. O da aynı şeyi yaşamış, bugün önce msnde konuşmuştuk, bende konu açıp sordum. İnternet kafede müşterilerden dolayı yer değiştirmek zorunda kaldığım için bu güvenlik sorunu önemliydi...

Tekrar teşekkürler....

Afedersiniz ama sorun hala devam ediyor!
Siteden çıktığım halde otomatik üyeliğim tekrar açılıyor
Admine duyrulur.
Dışardan internet cafeden giren herkez için büyük güvenlik sorunu bu.

Admine duyurulur...

Arkadaşım.
15 dk bekler!
15 dk sonra atar.

Sistem böyledir.Standarttır.
Neden anlamak istemiyorsunuz.
Koskoca mybb yazılımını yapanlar 15 yazdıysa.Standartı buysa bunu yaparım.

Ayrıca siz çıktıysanız.Sizi site şuan onlineden çıkardıysa tekrar açık göstermez.
Siz internet kafede şifremi anımsa demezsenizde sorun olmaz.
Anımsa dersenizde başkası üyeliğinizden girer buda sizi ilgilendirir.

Ayrıca sadece büyük harfle yazmak yalnıştır!
Kurallara uyalım.
Saygılar,

mailto:/img18/2403/adszrm0.png

Katılıyorum bu konuda.Beni hatırla seçeneğini işareletmedikten sonra bir sorun oluşmayacaktır ;)

Byteorist' Alıntı:
Arkadaşım.
15 dk bekler!
15 dk sonra atar.

Sistem böyledir.Standarttır.
Neden anlamak istemiyorsunuz.
Koskoca mybb yazılımını yapanlar 15 yazdıysa.Standartı buysa bunu yaparım.

Ayrıca siz çıktıysanız.Sizi site şuan onlineden çıkardıysa tekrar açık göstermez.
Siz internet kafede şifremi anımsa demezsenizde sorun olmaz.
Anımsa dersenizde başkası üyeliğinizden girer buda sizi ilgilendirir.

Ayrıca sadece büyük harfle yazmak yalnıştır!
Kurallara uyalım.
Saygılar,

mailto:/img18/2403/adszrm0.png

Teşekkürler ByTeorist, ancak kızmanıza gerek yok. Daha önce böyle bir sistem görmediğimden ve yine daha önce bu şekilde özel bilgilerime ulaşıldığı için biraz hassasım. Sonuçta sitedeki arkadaşlar da bundan kötü etkilenebilirdi.

Rahatsız ettiğim için özür dilerim, tekrar sağolun.

Kimse sizin özel bilgilerinize ulaşmadı ki.
Uyardığınız için teşekkürler ;)

Hayır rahatsız etmediniz.
Sitedeki bir yanlışı düzeltmemize yardımcı oldunuz,düzelttik.
Doğruyada yanlış demenize tepki gösterim sadece.
Herneyse,
Herkeze iyi forumlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri