Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sitemiz hakkındaki yorumların cevaplandırılması

Akarakurt

Admin
Yönetici
Merhaba,

Bir takım kişiler sitemiz hakkında bir takım kişiler tarafından yorumlarda bulunmuş.Açıklığa kavuşturmak istedim.

1. İlk Sukaplumbagası sitesiyiz dedik.Bir site sizden daha önce kuruldu o ilk dendi.

Sukaplumbagası.com eski bir sitedir.Sadece benim adıma geçeli 3 sene olmuştur.
Ben bu sitenin yöneticisi olmadan öncede bu site kuruluydu.

1.Siteyi kendi adıma alırken sitedeki tüm bilgiler gitti
2.Bendede 1 kez teknik sorun yaşandı ve site kapandı.

Yani biz 1000+ üye gördük geçirdik.
Şimdi 370 iz.Üye sayımız az ama tam bir aileyiz :)
Umarım ailemiz en yakın zamanda büyür..

2.Lisanssız site dediler
Açıkcası beni en çok güldüren yorum oldu.Sitemizin en altına bakarsanız zaten orada görürsünüz.

Lisans Hakları © 2002-2009 MyBB Group

3. A yazılsa mesaj siliniyor B yazılsa mesaj siliniyor.

Arkadaşlar sitemizde gereksiz mesaj bulundurmuyoruz.Gerekli olan hiçbir mesajıda simiyoruz.

4. Sebebsiz yere üyelikler banlanıyor.
Hayır asla gereksiz yere üye silmiyoruz.
www.nedenbanlandim.sukaplumbagasi.com adresinden banlanan kişiler neden banlandığını öğrenebilir.

Saygılar,

Mesajmı siliniyor ?
Genellikle Arşiv'e atıyoruz.
Hatta sildiğimiz mesaj sayısı sıfır.

Güzel kardeşlerim. Bazen böyle tanıtımlar olmakta. Önemli olan site içerisindeki huzur ve paylaşım ortamı. Her sitenin kendi bir cazibesi ve hedef kitlesi, takip edenlerin ortak noktalarının farklılığı var. O cazibeyi, amaçlanan hedef kitleyi tutma ve ortak noktaları geliştirmekte fayda var. :)

evet ben forumun en eski üyelerindenim ve sukaplumbagasi.com varken başka bir sukaplumbası sitesi yoktu..

Bazı sitelerde türkiyenin ilk ve tek kaplumbağa sitesi diyolar ya kendilerine :D aslında resmi yollara başvurulsa iyi olur nasılsa sitelerin kuruluş tarihinden ispatlanabilir bir durum.. yalan dolanla milleti kandırmak neymiş o zaman anlarlar :D

Tabii ki de ilk ve en büyük su kaplumbağası sitesi burası... Kaplumbağamı ilk aldığım günleri hatırlıyorum... Amma da uzun araştırmalar yapmış ve üye olacak adam gibi site olarak bir burayı bulmuştum... Zaten arama motorlarında bile site en üstlerde... Veteriner sitelerinin bazıları bile kapluşlar hakkında yanlış bilgiverebiliyor... Bir siteye üye olmuştum böyle ama veteriner fazla bir şey bilmiyorsu, önerime sert tepki vermişti... Akciğer enf. ve monodoks konusunda mesela... Bu onu değil iyileştirmek, öldürür demişti... Neyse, konumuz o değil... Tek bildiğim bu sitenin en iyi kaplumbağa sitesi oluşu... Yaşasın sukaplumbagasi.com iyi ki varsınn

Sizler sayesinde var bu site..
Sizin gibi kaplumbağalarına değer verenler sayesinde...
İyiki sizler varsınız.

mailto:/img7/3205/kantst8.jpg
Buyrun buda kanıtımız.
Sadece benim adıma geçirildiği tarih!

Saygılar,

hala bazı kişilerden çeşitli yollarla suçlamalar tehditler gelmekte.. ellerinde kanıtları ve delilleri olmadan bizleri haksız suçlamalara maruz bırakarak siteye ve bizlere leke atmaya çalışmaktadırlar.. eminim bu yazdıklarımı da göreceklerdir onlar.. artık yeter gerçekten.. beni ''artık bizden uzak durun'' diye tehdit edeğceğinize kendi işinize bakın. bu seferlik saygılı davranıyor ve konuşmalar ile o kişi ya da kişilerin kimliğini açıklamıyorum ama eğer ki bir daha olacak olursa hiç çekinmeden hepsini aynen burada ve gereken başka yerlerde de açıklayacağım.. yapmadığım bir şeyler yüzünden hatta ilgim bile olmadığı iddalar yüzünden siz ve sizin gibilerin tehditlerine cevap verecek kadar düşük seviyeli bir insan değilim kimse bu yüzden bizleri kendileriyle karıştırmasın.. boşuna uğraşmayın derim bu siteye 2buçuk-3 yıldır herkes çok emek verdi bazı insanların haksız suçlamalarıyla da zarar veremeyecekleri kadar sağlam bir hale geldi çok şükür siz ve sizin gibilere rağmen.. umarım bu söylediklerim ders olur bazılarına.. tüm üyelerimizden de bizzat bizden duymadıkları hiç bir iddaya, yoruma ya da suçlamaya inanmamalarını rica ediyorum.. zaten üyelerimiz de her zaman destek oldular bu yüzden de hepinize teşekkür ediyorum..

bu sitenin haricinde türkiyenin ilk ve tek su kaplumbağası sitesi sloganını kullanan bir kaç site daha var.ben bu siteyi bilmediğim zamanlarda bu dediğim sloganı kullanan sitelerden birine üyeydim.daha sonra bu siteyi gördüm ve buraya üye oldum.siteye girdiğimde benim eskiden üye olduğum siteden bazı kişileri gördüm (isimleri bile aynı) Bu sitenin herkese açık olduğunu anladım.şimdi bu siteden çok memnunum.lütfen başka siteler burayı karalamasın!

Geri