Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sitemizde Gördüğünüz Sorunlar

kromking.' Alıntı:
smod olmayı hak eden aragorn kesinlikle :D

Tabiki aragorn cok değerli bir uyemızdır :) Smod değil Admin olmayı hak ediyor ama kendısının bir takım sebeplerinden dolayı foruma giremiyor...Yoksa çok isteriz gelsın görevine devam etsin :)

MyBB SQL Error
MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1135 - Can't create a new thread (errno 11); if you are not out of available memory, you can consult the manual for a possible OS-dependent bug
Query:
[READ] Unable to connect to MySQL server
Please contact the MyBB Group for support.

Bu hatayı alıyorum son zamanlarda siteyi açmaya çalıştığımda neden acaba?

server sorunları sanırım. Temalarda da bir problem var en kısa zamanda düzelteceklerine eminim batsguer :)

Hosting'imizle alakalı bir durum.Hergün aynı saatlerde bu sorun oluyor :)

Anlayışınız için teşekkürler.

Yakın zamanda firmayı değiştireceğiz ve sitemiz sorun taramasından geçirilecek.

Hızlı mesajdaki font nerede.
Haftanın-Günün-Ayın vs. enleri vardı kalkmış. Neden ?

Dediğimiz gibi serverle alakalı sorunlardan dolayı sitemiz sürekli hata almakta.Serveri zorlamamak için bu eklentıler pasifleştirildi.Firma değişince açılacaktır büyük ihtimalle :)

bencede yeniden öyle olsun en kısa zamanda..ne güzel yarış yapıyorduk :D

Yeniden hata alan üyelerimiz olursa bu konu içersine yazın lütfen

Resim kopyalayıp yapıştırılamıyor, bilmeyenler için konu açmak uygun olur mu ? Açıyorum da.

Nasıl yani? Resim'in linkini kopyalayıp
tagları arasına yazdıgınızda bir sorun yok.
Örnek:
mailto:/forum/images/logo.gif

Evet biliyorum bende onu kastettim. Ancak önceden direk kopyalayıp yapıştırma vardı. Kolaylık açısından diyorum yani.

Gelişmiş Hızlı Cevap eklentisi aktif.Resimi kopyalayıp yapıştırın sorun yok.Şimdi denedim :)

Geri