Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sitemize kazandırılan özellikler

Akarakurt

Admin
Yönetici
Merhaba,
Artık bu konu içersinde site için yapılan değişiklikler,kazandırılmış olan özellikler yazılacaktır.

En yeni eklenen özellikler:
*Doğumgünü otomatik mail yollama
*Moderatör kontrol paneli
*Yeni gelen kullanıcıları hoşgeldin mesajı
*Sitemizi tanıtmaya yönelik eklenti kurulumları
*Sizi rahatsız eden ÖM ları rapor edebilme özelliği

Daha birçok yeni özellik var lakin daha çalışmaları bitmedi

Saygılar,

Çok teşekkürler emeklerin için özellikle moderatör kontrol paneli iyi olmuş gerekli bir şeydi. Diğer özelliklerde oldukça iyi olmuş.

Canım duyurular bölümü neden yasak olsun ki? Güldürdün beni... :) Yeniliklere falan tabii ki de yorum yapabiliriz... Yasak bölümler zaten kilitli olmuyor mu?

Evet.Kübra hanımında dediği gibi yorum gelmesini istemediğimiz konuları klitliyoruz.

*Forumda yazılan mesajlardan dolayı üyeye teşekkür etmek istiyorsanız artık '' teşk '' butonuna basabiliyorsunuz.
*yarışmalarda 1,2,3 olan kişiye,ayın üyesi olan kişilere vb. mesaj yolladıgında bilgilerin altında madalya gözükücek
*Sitemizde Özel üye kullanıcı gurubu açtık.Yönetimce seçtiğimiz kişileri özel üye yapıyoruz.(mesaj sayısına bağlı kullanıcı başlığı değildir)
Şimdiki özel üyeler:
axatan26
melo
MissSevda kullanıcı adlı üyelerimizidir.
*Postbit görsellik çalışmaları
*Siteye nezaman katıldınız özelliği

Çalışmalarımız devam ediyor.

Saygılar,

Gerçekten güzel çalışmalar olmuş. Çok teşekkürler Ahmet yakında gelecek diğer yenilikleri de bekliyoruz. Özellikle postbit olayı hoş olmuş bayağ. Mesajlardaki teşekkür etme butonunu da sevdim, oldukça faydalı olcağına inanıyorum öyle bir şeyin. Tekrar sağol çabaların için.

teşekkürler emekleriniz için ben görmeyeli baya değişmiş ama şimdi geri döndüm yeni kırmızı yanaklı minik bir kaplumbağamla.. :D

Yeniden hoşgeldiniz aramıza :) Evet siz yokken biraz yenilikler yapıldı bir kaç nokta daha kaldı yakında onları da halletceğiz.

Siteye yeni logo oluşturuldum.
Çalışmalarımız devam ediyor...

Sitemiz giderek güzelleşiyor.Yeni logoyu çok beğendim.Gofretimde o renkte olur umarım.Ellerinize sağlık.

Birde mesaj yollandıktan sonra düzeltmek istediğimizde hızlı düzenlemedeki hatayı kaldırırsanız sitemizin gözüken bir kusuru kalmayacak.

Teşekkürler.
Malesef o hata siteyle alakalı değil hosting firmasıyla alakalı.

Yenilenen, yeniden yapılan çalışmalar çok hoşuma gitti elinize sağlık:)

Sitemize kendim yazmış oldugum bayram boyunca kalıcak portal oluşturdum
Hayırlı olsun
www.sukaplumbagasi.com

Geri