Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sitemizin yeni temasını nasıl buldunuz ?

• Çok güzel

Oy: 3 21.4%
  • Güzel

Oy: 2 14.3%
  • Orta

Oy: 3 21.4%
  • Kötü

Oy: 6 42.9%

• Kullanılan toplam oy
    14

Akarakurt

Admin
Yönetici
Merhaba,

Sitemiz bugün itibariyle yeni temaya kavuşturulmuştur.
Siz değerli üyelerimizinde yorumunu almak istiyoruz

Tasarım 4KDOG4N yani fırat bey tarafından yapıldı.
Kendisine teşekkür ediyoruz

Değişik olmuş sanki gözüme öyle göründü ama böylede güzel olmuş elinize sağlık :)

Anasayfada yukarıda Kullanıcı KP-ÖM'lerimiz vs o alan değişmeli diye dusunuyorum.Kare şeklınde güzel durmuyor :)

Ben beğenmedim adminim. :( Yinede uğraştığınız için teşekkürler. :)

Byteorist' Alıntı:
Tasarım 4KDOG4N yani fırat bey tarafından yapıldı.
Kendisine teşekkür ediyoruz

Rica ederim arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler herkesin elbet bir beğenmedi kısım vardır temada bunları yazarsanız daha iyi olur bir dahaki çalışamalarda daha iyisini yapalım.:)

Emeğinize sağlık.Ama kullanım açısından açıkçası hoşuma gitmedi.

zencefil' Alıntı:
Emeğinize sağlık.Ama kullanım açısından açıkçası hoşuma gitmedi.

Yorumunuz için teşekkür ederim. mailto:/forum/images/smilies/rolleyes.gif Hangi yerler mesela hoşunuza gitmedi öğrenebilir miyim bu benim için gerçekten çok önemli daha güzel yapmalıyım bir daha ki sefere hiç çekinmeden söyleyin. :)

Forum girişinde su kaplumbağası.com yazan yer bence fazla sade olmuş :)
Sanki eskiden olduğu gibi bir tatlı kaplumbağa resmi olabilirmiş.
KP falan olan yerlerde görüntü bakımından hoş gelmedi gözüme.Tek satır halinde olması bence daha hoş olabilir :)

zencefil' Alıntı:
Forum girişinde su kaplumbağası.com yazan yer bence fazla sade olmuş :)
Sanki eskiden olduğu gibi bir tatlı kaplumbağa resmi olabilirmiş.
KP falan olan yerlerde görüntü bakımından hoş gelmedi gözüme.Tek satır halinde olması bence daha hoş olabilir :)

Evet logo gerçekten çok sade biliyorum.:) Eleştiriniz için teşekkür ederim bi dahakilerde bunlara dikkat edicem.:shy:

Bir de bu üye tanıtımı olan mesaj yazdığımızda solda çıkan kutuların içinde isimlerin yazması da güzel olurdu.

Başlık yazı alanları çok silik buldum. Ekrana doğru iyice bakarak başlıkları seçebildim. Emeğinize sağlık.

Elinize sağlık ama bence de eski hali daha iyiydi.Bu biraz karmaşık.

woswos' Alıntı:
Elinize sağlık ama bence de eski hali daha iyiydi.Bu biraz karmaşık.

Yorumunuz için teşekkür ederim çoğu arkadaşımızın hoşuna gitmedi alınmadım olabilir çünkü ben bunu mybb ile yakından ilgilenen bir kişiyim değişik bir tasarım yapmak istedim fakat arkadaşlarımız öyle alışıklar.mailto:/forum/images/smilies/rolleyes.gif

Çok güzel olmuş bence ellerinize sağlık :) Ve bencede logo biraz sade olmuş ama yinede çok güzel : ))

06almira08' Alıntı:
Çok güzel olmuş bence ellerinize sağlık :) Ve bencede logo biraz sade olmuş ama yinede çok güzel : ))

Yorumunuz için teşekkür ederim ayrıca beğendinize sevindim. :rolleyes:

Logo, paneller ve başlık yazı rengi bir kaç kodla değiştirilebilir. Çok fazla değişikliğe gerek yok. Eski temaya geri dönmüşüz ama ben yinede yeni yapılan temayı seçtim bile. mybb'den pek anlamam(daha doğrusu nasıldır bilmem) genelde phpbb kullandım ama yardım gerekirse elimden geleni yaparım.

Geri