Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

siteye katılıp bilinçlenmeden önce :(

mustafayılmaz

Altın 4 Üye
siteye katılmadan bir 5 sene önce kaplumbağam vardı adı fırfırdı o öldü 1.5 sene önce aldığım kaplumbağayı evdekı plastık leğende bakıyordum soğuk su kuru alan yoktu tabi bilmiyordum sonra hastalandı hapşırdı hırladı gözleri kapandı hemen veterınere götürdüm veteriner arkadaş al gecer dedi bende ne yapcağımı bilemeden kaplumbağayı plastik kaptan çıkarıp borcama koydum üstüne çıkabileceği taş borcamıda kaloriferin üstüne su 20 c olurdu tahmınımce ama hayla ağlıyordu sonra nette araştırmaya başladım ve kaplumbağanın bakım şartlarını öğrendım gizlice babamın kartını alıp netten ısıtıcı sipariş ettim ve harçlıklarımla 50 litrelik akvaryum ve fıltre, cd kabından kuru alan ... 2 hafta süre sonra iyileşti

not: Zararın Neresinden Dönsek Kardır

Tebrik ederim. Hayvana değer vermek. Taşıdığı canı düşünmek adına güzel bir örnek.

bir canı daha öldürmeden kurtarmışsınız tebrikler fakat babanızın kartını gizli olarak almasaydınız iyiydi

Geri