Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Siz hangi Facebook karakterisiniz

Raccolta

Altın 2 Üye
Sırıtık
Kelimelerle arası iyi değildir. Yorum yazmak yerine sadece gülenyüzlerle ve kısaltmalarla konuşur.

Oyun bağımlısı
Farmville, Cityville, Sims... Bütün gününü Facebook oyunlarıyla geçirir. Oyunda seviye atlayabilmek için sizden isteklerde bulunur, ana sayfanız oyundan gelen gelişmelerle dolar.

‘Hayat beni neden yoruyorsun’cular
Bütün talihsizlikler onların başına gelir. Ne oldu diye sorarsınız önemli değil sonra anlatırım diye cevap verir ya da hiç vermez.

Pusu kuran
Yorum yazmaz, hiçbir şey paylaşmaz. ‘Facebook’a çok bakmıyor’ diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Her hareketinizi, paylaşımlarını, durum güncellemelerinizi yakından takip eder. Arkadaş ortamında dedikodunuzu yaparken Facebook’tan referanslar gösterir.

Bay/ Bayan Popüler
Nedensiz yere 5.968 tane arkadaşı vardır. Her yeni tanıştığı insana "Face'de var mısın?" diye sorar.

‘Hayat bana güzel’ciler
Her an kiminle ne yaptığını paylaşır: ‘Güne kahveyle başlangıç’ ‘Yağmurlu gün, kahvem ve kitabım’ ‘Kızlarla süper bir gün’

‘Mazeretim var’cılar
Facebook’ta bulunma nedeni gelen bütün etkinlik davetlerine “Yurtdışındayım gelemiyorum” ya da “Çocuğum var gelemiyorum” yazmaktır.

Sabah şekeri
Güne onun Facebook’tan ‘Günaydın’ demesiyle başlarsınız.

Pasif beğenici
Kendini sadece ‘beğen’ butonuyla ifade eder.

Sosyal medya duyarlısı
İzlediği videoyla hayatı değişir. Hiç durmadan STK siteleri, yeni sosyal kampanyalar paylaşır. Bütün protesto yürüyüşlerine katılacağını belirtir ama evden dışarı çıkmaz.

Kötümser
Durum güncellemelerinde sadece hayattan ne kadar nefret ettiklerini yazarlar.

Çığırtkan
Hiçbir zaman ilginizi çekmeyen etkinlik davetleri yollar.

Hırsız
Yazdıklarınızı çalıp kendisininmiş gibi paylaşır.

Cvp: Siz hangi Facebook karakterisiniz

ben Sırıtık ve Hayat beni neden yoruyorsun’culardanım

Ben de ''Kötümser''im.

oyun bağımlısı :D ama sadece aynı oyunu oynayanlara istek gönderirim :p

Şu Çığırtkan'lar çok uyuzdur. Hayır, bir kere değil günde 10 kere davet geliyor. :D Silmek istemiyorum, uyarıyorum ama hala aynılar. :D

Geri