Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

sizce bir eksiğim varmı ?

brk649

Gümüş 5 Üye
arkadaşlar bende akvaryum+ısıtıcı+filtre var ve taşı var kırmızı delikli rahatça çıkabiliyorlar deep fix live kabuk sertleştirici ve deep fix live vitaminim var ve mavi damla sizce eksik olan başka neler var bu arada uvb lambasını yazın almayı düşünüyorum sizce idare edermiyim yaza kadar uvbsiz

Edit tubidik: Türkçe'mize özen gösterelim.

RE: sizce bi eksiğim varmı ?

Asıl kışın almalısınız...Çünkü yazın zaten o ihtiyacını güneşten karşılayabiliyorlar.Yani alacaksanız şimdi almak tam sırasıdır.Bir eksiğiniz yok gibi görünüyor.

ama bursada olacağını zannetmiyorum vardır ama koliyle diye duydum galiba bir de kabuk sertleştirici olarak deepi kullanıyorum hepsimi zararlı bu sertleştiricilerin ?

Bilindiği kadarıyla kabuk sertleştiricilerin hepsi zararlı.Kullanmamanızı tavsiye ederim bırakın doğal yollarla büyüsün ;)

zaten alalı 2 ay oldu sertleştiriciyi ondan sonra kullanmam

Geri