Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sizce cinsiyetleri nedir?

aLyssa00

Platin 5 Üye
Kaplumbağalarım 1 yaşlarını doldurmak üzereler birisi 9 diğeri 9,5 cm :)

Bu Maça bana erkek gibi geliyor sizce ??:)

mailto:/1zzhlq8.jpg

mailto:/2d1wq3o.jpg

Bu da tarçın kız gibi sanki :)

mailto:/nzk409.jpg

mailto:/bg3786.jpg

Cvp: Sizce cinsiyetleri nedir?

Maçada alt kabuk içbükeyliği de var sanki. Bence de erkek olabilir. Tarçın da dişi gibi görünüyor ama bir sürpriz de yapabilirler büyüdükçe :)

Teşekkür ederim :) Alt kabuk içbükeyliği ne ki hiç bilmiyorum ilk defa duydum

:) Yani erkeklerin alt kabuğu konkav oluyor ya böyle içe doğru oluyor 2. fotoğrafta önden görünüşte öyle gibi geldi bana :D

Evet öyle benmde dikkatimi çekiyordu ama ne olduğunu bilmiyordumm teşekkür ederim:)

Rica ederim :) Çiftleşme sırasında kolaylık sağlıyor erkeğe bu şekil altkabuk :)

Tarçın ın elleri çok tatlıymış tam bir hanım efendi ^^

Bence de biraz daha zaman var. Sadece alt kabuk biraz ip ucu veriyor. Ama bende sürpriz yapabileceklerini düşünüyorum.

Maça erkek,tarçın dişi gibi görünüyor :) Ama biraz daha büyüdüklerinde daha iyi anlarsınız :)

Evet galiba biraz erken biraz daha büyüsünler o zaman kesin birşey söylenir belki :)) Hepinize teşekkürler :)

Geri