Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sizlerden Resimler

EmreTürkmenoğlu

Bronz 4 Üye
Merhaba bilemiyorum belki çoğunuz katılmaz fakat bu başlık altında günlük hayatta çekildiğimiz fotoğrafları paylaşabiliriz.

İlk benden.

Canım ablacığım Yeşim Abla ile buluşmuştuk Starbucks'ta çekildik bu fotoğrafı. :)
Sonra iskender yedik :p

1052868_644782225551804_826865928_o.jpg

1064163_644782252218468_1607009521_o.jpg

Sizdende resimler bekliyoruz.

Cvp: Sizlerden Resimler

Çok hoş çıkmışsınız çok beğendim :)

Açtığınız konudan başlığınızın üzerine gelip mause imleci ile basılı tutarsanız, sadece kendi başlığınızı düzeltebilirsiniz.

Valla ben üstte düzenlemeye çalıştım aynı resimden bir sürü oldu anlamadım tam bu durumu.

İlk yazmış olduğun iletinin altından "rapora" tıklayarak, yapmak istediğini yazarsan yetkili kişiler yardımcı olacaktır.

Bu arada paylaşmak isteyenler çıkacaktır ve sende öncülük etmiş oldun. Güzel fotoğraf kareleri :smile:

Güzel foto. Yeşim Ankara da yaşıyordu sanırım. Ayrı şehirlerde dahi kaplumbağa severler bir araya gelebiliyor.

Yeşim abla Uzman,Mikolog olduğu için İstanbula tahin edildi.
İstanbulda yaşıyor mutlaka boş zamanlarımızda görüşüyoruz hatta tosbağalarımıza yarın alışveriş yapacağız.

Hayırlısı olsun onun için. Selam iletirsin.

Forumda zamanında yazdığı için genel bir selam demek istedim.

Geri