Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

slm!

cansell

Taç 1 Üye
slm arkadaşlar bayadır girmiyordum girmek istemiyordum daha doğrusu.kaplumbağam gayet iyi bana çok alıştı yanımdayken bile kuru alana çıkıp ayaklarını uzatıp keyif yapıyor. ama fazla ilgilenemiyorum yemini bile doğru dürüst veremiyorum. Zor günler geçiriyorum kendimi kitap okumaya ders çalışmaya verdim sizinle paylaşmak isterim. çünki acılar paylaşıldıkça azalırmış siz benim ailem oldunuz ailem olarak görüyorum sizi... hayatımda ilk defa bi sevgilim oldu onuda kaybettim sadece 2 hafta görüştükten sonra aniden hastaneye kaldırıldı beyin kanaması geçirdi. ve bu sabahta ölüm haberini aldım 1 aydır yoğun bakımdaydı zaten. ümidim yoktu. anladım ki insan 17 yaşındada olsa ölüm yanı başında daha 1 aya kadar konuşuyodum elini tutuyodum ama şimdi yok...

Başınız sağolsun.Estağfurullah istediğiniz zaman tabiki anılarınızı paylaşabilirsiniz.Tabi zor...ders,soru çözme,özel hayat derken insan ister istemez zamanı olmuyor Haklısınız!!!
Ve kaplumbağanızla mutluluk diliyorum,İyi Forumlar

onu unutmak için günde 1 kiatp bitiriyorum dersleri dinlemiyorum ölüden farkım yok inanın üzülemiyorum bile...

Yapmayın böyle :( Çok üzüldüm.Tekrar başınız sağolsun :(

Haklısınız :( :( :( :( :( Yapacak birşey yok unutamıyorsunuzda :(
Ne diyeyim lafın gelişi böyle derler ya ''üzme kendini'' diye bende seni yatıştırmak için böyle diyeyim dedim ama :( Tekrar başınız sağolsun

Tekrar hoşgeldin:)
Basın sağolsun:|Üzül,ağla eğer unutacaksan ama günlük yasantına geri dön.Hiç bir şey her seyin sonu değildir.

Geri