Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Smart 25w ısıtıcı

Sıddık

Gümüş 4 Üye
Az once bunu satjn aldim tam eve gelip kurucaktim ki bir sorunla karsilastim sanirim. Kullanan arkadaşlar varmis. Derece ayarlama yerinde bir eksik mi var? Yoksa da nasil ayarliyabilirim yardimci olur musunuz...

Ekli dosyalar

• 1391088538070.jpg
    1391088538070.jpg
    59.1 KB · Görüntüleme: 176
  • 1391088556734.jpg
    1391088556734.jpg
    51.4 KB · Görüntüleme: 124
RE: smart 25w isitici

Sanırım derece yerind kırıklık var. Çalıştırdın mı hiç? Bende yüz wat aldım arkadaşımda şu an. Böyle sorun çıkmadı. Daha değişikti. Ben arkadaşa soruyum. Alınca resmini koyarım.

Suyun dişinda calistirmayi denesem saorun olur mu kaplumbağalar suda su an cikarmak istemiyorum nasil deneyebilirim

Eline bir kap al içine su doldur mesela leyen. Çalıştır.

Cvp: smart 25w isitici

Isıtıcı işaret cubugu yok, yani o tepedeki derece gösteren yer beyaz değil siyah olacak ve dereceyi gösterin küçücük çubuğu olacak bence değiştirmelisin, ayrıca fotoğrafta çatlak gibi görünüyor ?

Of biktim bu saticilardan her seyleri eksik günlerdir git gel git gel yoruldum gidince carpicam suratina

Smart marka iyi midir peki isimi görür mu

Bu resim ilk aldıgımda cekmiştim, tam olarak görünmüyor ama yinede anlamana yardımcı olur. şuan uyuduğu için daha iyi fotoğraf çekemem.
mailto:/Kr9Xym.jpg

Değiştirmişken de 50w al bence fiyatları aynı zaten.

Tamamen duzgun calissa derece yeri yine kirik bence gidin bunu satandan parasini alip baska yerden alin

Iyı bir marka degil ama suanki akvaryumu degistirene kadar sorun cikmaz 50w almaniz bencede daha iyi olur

Smart bende yeni aldım bilmiyorum ama güzel çalışıyor şimdilik. Benim bulunduğum yerde oyle iyi markalar olmuyor zaten. Büyük akvaryumda kullandıgımda sıradan bir marka ama çok iyi çalışıyor. Biraz bana şans gibi geliyor böyle şeyler.

Neslihan konu dagilmasinda filtre ne kullaniyorsun veya nerden temin ettin simdi buyuk kirleri ceksin diye bir ic filtre almak istiyorumda internetten

Alisarp ben onuda buradan bir bir akvaryumcudan aldım hatta forumda konusu var bulursam link atarım Emre ve Cem e danışmıştım bilmiyorlardı modeli, Aquaback YH80F 600L/H filtrenin adı, küçük bir şey ama oldukça memnunum.

Isıtıcılar çok yüksek fiyat içermediği için kaliteli markalardan şaşmamalı bence.

Cvp: Smart 25w ısıtıcı

evet çok dogru, birde ısıtıcı olayı çok önemli ben mecbur kaldığım için ne bulduysam aldım fakat kabusum oluyor hep bozulması, çatlaması çok korkutuyor beni, kullanırken de çok dikkatli olmak lazım.

ısıtıcıyı alırken resimdekine birebir benzesin. kalibrasyon çubuğunun üstündeki lastik parça yok. buradan su girebilir. deiğşebiliyorsan değiş. değişemiyorsan o kısım su üstünde olsun. sadece cam kısım komple su içinde olsun.

Saticiya gittim değiştirmek istediğimi söyledim biraz da kizdim roxinin 25w ligini verdi bu daha iyi bi urun dedi. Burda da bahsetmişlerdi o yuzden kabul ettim ben de

50 W olanı alsan daha iyi olurdu. su yükseltme durumlarında rahat ederdin. neyse işini görsünde problem değil.

Geri