Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Softshell ariyorum butcem var

alitan

Bronz 5 Üye
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Herkese merhaba. Ben suan Amerika'dayim ve 30 agustos 2019 tarihinde Turkiye'ye gelmeyi dusunuyorum. Saatlerce softshell ilanlari aradim 3 kisi buldum ama biri satmis digeri bana fazla buyuk geldi (Buyuyecegini biliyorum fakat kucukken alarak hem alistirmak hemde daha fazla beraber yasamak istiyorum) bir petshop da buldum 1400 TL ye satiyor ve bu bana biraz fazla geldi cunku digerleri daha az fiyata satiyor. Nasil bakacagim hakkinda supheniz olmasin her gun arastirma yapiyorum ve 100x50x60 gibi boyutlarda bir akvaryumda bakacagim tam ekipman olarak. Tum ilanlara acigim fiyat fark etmez siz bana ulasin yeter. Konusup anlasiriz. Tekliflerinizi bekliyorum.
.[/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif].[/font]
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif](Buyuk-kucuk-pahali-ucuz fark etmez herkes bana ulassin)[/font]
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Iletisim: Instagram @softshellaranir
Tel : +1 219-216-2601 (Amerika hattimdir +1 ile yazip *'dan ulasabilirsiniz.[/font]

Geri