Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sokak Satıcısı

Rhuandel

Yeni Üye
Arkadaşlar bayadır aklımda bir su kaplumbağası almak var ve dün yolda satan bir adam gördüm açık havada satıyordu 3 tane. hepsi 3-5 cm boylarındalar fakat hiç bi bilgim olmadığı için kaplumbağa bakımı hakkında cesaret edemedim. Satan kişi balık yemi yiyorlar filan dedi pek inandırıcı gelmedi bilgi verebilirseniz sevinirim...

Hoşgeldiniz.Sitemizi biraz incelerseniz gerekli bilgileri bulacaksınızdır ama size ilk önce bir konudan bahsetmek istiyorum.

Kaplumbağa almak kanlı bir ticarettir bunu bilyormusunuz ?
Aşağıdaki linkleri incelerseniz demek istediğim açıklığa kavuşacaktır ;

mailto:/forum/showthread.php?tid=416
mailto:/forum/showthread.php?tid=38&page=1
mailto:/forum/showthread.php?tid=116&page=1

Karar sizin tabiki ama bence bakılamayan bir kaplumbağayı alırsanız sanırım daha iyi olur ama tabi son söz sizin :) Almadan önce bir incelemenizi istedim.
Forumumuzu biraz incelerseniz gerekli bilgileri alabilirsiniz zaten üyelerimizde en kısa sürede yardımcı olurlar size.

Geri