Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Son görüntülerimizden biri =)

3üde gitti barınaktan yeni çıktım. Muhteşem bir yer hayran kaldım ve görünce sevindim, içimde ayrılığın acısı vardı ama iyi bakılacakları için içim rahat. Bolca resim çektim eve geçtiğimde koyarım resimleri gerçekten çok profesyoneller. Bilgiler yazıyor kaplumbağalar türlerine göre dev akvaryumdalar. Alt katta su kaplumbağaları üst katta kara kaplumbağaları vardı.

2 kizim 1 oglum varmis :( elina ve elisa kizmis.

Veda vakti oldukca zordu :(

Annesinin kizi
mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf122.jpg

Annesinin bitanesi
mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf123.jpg

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf124.jpg

Annesinin nazli kusuuuu
mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf126.jpg

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf127.jpg

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf128.jpg
RES lerin oldugu akvaryum.

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf129.jpg

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf130.jpg

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf131.jpg

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf132.jpg

Kuru alan

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf133.jpg

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf134.jpg

Bebislerin akvaryumu

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf135.jpg

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf136.jpg

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf137.jpg

Degisik türler

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf138.jpg

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf139.jpg

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf141.jpg
Buda birkaç örnek

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf142.jpg

bebis deniz kaplumbagalarin yumurtadan çiktiklari anin maketi

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf143.jpg

röntgen resmi

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf144.jpg

Deniz kaplumbagalari

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf146.jpg

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf145.jpg

Sira kara kaplumbagalarinda

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf147.jpg

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf147.jpg

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf149.jpg

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf150.jpg

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf151.jpg

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf152.jpg

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf153.jpg

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf154.jpg

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf156.jpg

Son öpücügüm, gözlere bakmayin bu durumda kirmizi olmalari çok normal.

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf157.jpg

Ve.... evimiz bom bos kaldi

mailto:/albums/ww123/Forumcu/Fotoraf159.jpg

çok şirinler kaplumbağalar ve barınakta çok güzel bir yermiş gözünüz arkada kalmayacak bir yer yani. yapacak birşey yok siz elinizden geleni yaptınız bundan sonrasıda size kalmış, alışmak...

Katılıyorum.Senin daha yapacak birşeyin yok..:( Çok üzüldüm ama :( Her güzel şeyin bir sonu vardır derler...:(

güzellikler onlar için daha yeni başlıyor :) Gerçekten hiç aklım onlarda kalmıyor gittim gördüm ya ne mükemmel bir yerde kalacaklarını. 14 gün ayrı kalacaklarmış, ağır nefes almaları düzelecek ardından midelerinde kurt varmı ona bakılacak tamamen iyilestiklerinde akvaryuma koyulmadan öncede vitamin aşısı yapılacak. Sonra arkadaşlarıyla ölene kadar orada kalacaklar. Odam bom boş sabah unutmuştum bir an yem verecektim gittim kaldıkları yere orayı boş görünce hatırladım tekrar :( annemede gösterdim resimleri onlar için cennet gibi bir yer dedi ekmek elden su gölden, bence çok şanslılar. Bu akşam türkiyeye yolculuğuna çıkıyoruz fakat döndüğümüzde kesinlikle uğramayı düşünüyorum. Onların hatırasına bir kolye aldım 3 kalbi olan büyükten küçüğe gidiyor. Büyük leyla ortancı elisa küçükte elina

Evet katılıyorum bencede cennet gibi bir yer...Dediğin gibi birçok kaplumbagadan daha şanslılar...Türkiyede böyle biryer yok...Burada yaşamış olsan ya doğaya terkedeceksin yada petshopa vereceksin...Gözün arkada kalmasın.Hayırlı yolculuk :)

Daha yeni görüyorum konuyu geçmiş olsun ama gittikleri yer de çok iyiymiş cidden herkesin dediği gibi kaplumbağalar için bir cennet .Çok iyi bakılacaklar bence yeni dostlarıyla beraber.İstediğin zaman gidip görebiliyorsundur belki özledikçe gidip bakarsın :)

Geri