Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

son günleriiiii

melodimmmm

Bronz 3 Üye
arkadaşlar kaplişimin son günleri hiç yemek yemiyorrrrrr çok mutsuzum alamak istiyorum :( :(

Isıtıcı aldınız mı? Isıtıcı yoksa akvaryumun pek bir artısı olmayacaktır.

ya ben annemler diyorum alalım diye onlar yaz geliyor gerek yok diyorlar öffff ya

sen git al onları dinleme kendi başına hallet. kaplumbağalar buralarda özellikle geceleri çok üşürler.. zaten kaliteli, işine yarıyacak bir ısıtıcıyı 20 liraya falan bulursun.. daha ucuzları da var daha pahalıları da..

RE: son günleriiiii

Elinizde para varsa gidin alin ve veterinere gittinizmi?

Hangi şehirdesin bilmiyorum ama Ankara'da geceleri ben bile üşüyorum yatarken. Muhakkak bir ısıtıcı alın, hopar marka otomatik ayarlılar 17.5 lira pek çok yerde.

arkadaşlar veterinere sordukkk yerine alışamamış o ilk önce akvaryumdaydı plastiğe geldi şimdi akvaryumda ısıtıcı alıcamm ama bizimkiler yaz geliyo diye almdıtmıyolar ama ben alıcam ama haksızlar çünkü kaplişler sıcak su sever

Geri