Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

su kaplumbağası neyin içinde taşınmalıdır

ben tam 1 ay gezdirdim yanımda.Çok araştırdım yola çıkarken. Benim kapluşum o zaman 10cm di. bir tane kova aldım içine ılık su koydum birde sarsıntı olmasın diye orta boy bir sünger koydum. Belli bir süre sonra su soğuyor elimle bakıp yanımda getirdiğim sıcak su termosundan sürekli suyunu ılıştırdım. zaman zamanda kuru havlunun arasına sarıp kucağıma aldım.gittiğim evde kurmak içinde en büyük boy şu tekerlekli plastik dikdörtgen kovalardan aldım. ısıtıcısını birde iç filitresinide aldım yanıma e tabi birde lambasını(resmen çocuk gibiler çocuk götürsen daha az eşyası olur:)))) tabi güneşlenme alanıda yapmak gerekiyordu onuda gittim tabelacıya askılıklı rampa yaptırdım. Oda çok keyif aldı bu yolculuktan bende tabii bir sürü yeni bahçe gördü gezdi.İşte bizim tatilimiz böyleydi .

Geri