Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Su kaplumbagası yonca pellet yem yermi ?

bilgemurater

Yeni Üye
kemirgenlere verilen yonca pellet yem tatlı su kaplumbagası da yer mi? bilen var mi ben yetiskin bir kaplumbaga besliyorum japon balıgı yemi ile besliyorum sade japon balıgı yemi su ph düsürücü tansiyon dengeleyici elma sirkesi koyuyorum suyuna kaplumbaganın her su degisiminde 1 kaplumbaga besliyorum kırmızı yanaklı singapurlu tatlı su kaplumbagası

Moderatör tarafında düzenlendi:
Elma sirkesine kullanmayın. Japon balığı yemi olmaz.

Kaplumbağanın kabuk boyu kaç cm? Baştan kuyruğa kabuk boyu

Akvaryumda ekipman olarak neler var?

Elma sirkesine kullanmayın. Japon balığı yemi olmaz.

Kaplumbağanın kabuk boyu kaç cm? Baştan kuyruğa kabuk boyu

Akvaryumda ekipman olarak neler var?
tansiyon düsürücü limon sosu koydum suya limon cok eksi oldu için vermek istemedim iyotlu tuz ilaveli tansiyonu düssün diye yaptım limon yerine ne tavsiye edersiniz kaplunbagaya günlerdir su kaplunbagası halinden mutlu görünüyor japon yemi yiyor büyük boy olanından veriyorum https://www.bettamarketim.com.tr/ekol-pond-stick-koi-ve-japon-balik-yemi-1-kg resimdeki yemden veriyorum kaplunbaga boyunu bilmiyorum kaplunbaga yonca pellet yem yermi bilginiz varmı?

20240703_210723.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu tansiyon işini size kim söyledi? Böyle birşey yok. Bunları kullanmayın.

O japon yemini de kullanmayın. Balık yemleri içeriğindeki maddeler zararlı olabilir.

Hayvan 8 cm kabuk boyu üstü duruyor.

Alacağınız yemler
-dajana gammarus sticks,
- Tropical biorept W,
-tetra reptomin yada ahm turtle sticks,
-omega one adult turtle sticks

Hayvan için hemen akvaryum almanız lazım. 80 *35*50h ve 7 mm cam kalınlığında düz dikdörtgen bir akvaryum olacak. Isıtma lambası, kuru alan, su ısıtıcı ve filtre alacaksınız.

Şu ankinin ölüm kabı dediğimiz kaptan farkı yok.

Sağlıklı gelişim için bolca yüzeceği alanı olmalı.

Suyunu düzenli olarak her gün emsal sıcaklıkta su ile değişin. Ve bir an önce dediğim boyutta akvaryum alıp sistemi kurun. Şu anki hali gerçekten içler acısı.

Geri