Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Su Kaplumbağasına İhtiyaçım Var ( Gayet İyi Bakılır) Acil

darkcursed

Yeni Üye
Öncelikle Herkese Merhaba...
Su kaplumbağısı istiyorum. Gayet iyi şartlar altında bakılacaktır. Hiçbir şekline gözünüz arkada kalmasın. Su kaplumbağasını vermek veya satmak isteyen arkadaşlar varsa benimle iletişime geçebilirler. Sitede hep online olacağım. Teşekkür ederim...!

Söz verdim arkadaşıma bugünlerde vermem gerek. İşimden dolayı izin alıp da araştıramıyorum ve gidip alamıyorum. Bu hafta içinde almam gerek. Haftasonuna sakmamalı. Bilmem anlatabildim mi ?

ben iş nedeniyle çok seyahat ettiğim için tüm malzememi (80cm akvaryum, Uv lamba tesisatı, einheim marka 2 iç ve 1 büyük dış filtre, vs) ve 2 kırmızı yanaklı kaplumbağamı ilgilenebilecekseniz ücretsiz olarak verebilirim. Pm den irtibata geçiniz.

Geri