Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Süleman'a Yeni Ciciler :)

meritiko

As 3 Üye
Arkadaşlar bugün Süleman'a yeni bir filtre aldım.Markası RS Electirical Fılter(RS-1000F) aşağıda küçükte olsa bir resmi var.Kaliteli midir?

cache_150_1__i_1662371_KUV.jpg

Birde Süleman'ın akvaryumuna dibine büyük beyaz çakıllar aldım ara ara ufak renkli taşlarda var.Biraz akvaryum renklensin diye koydum :) Birde orjinal deniz kabukları var.Hatta orjinal sarı,pembe,kırmızı deniz kabuklarıda var :) Şimdi kereta onlarla oynuyor,ısırıyor :)

Su seviyesinide biraz daha yükselttim :)

İmkanım olsa fotoğraf koymayı isterdim.Fakat bilgisayar biraz sorunlu :)

Cvp: Süleman'a Yeni Ciciler :)

Su seviyesini yükseltmeniz iyi olmuş. Güle güle kullanın yeni ürünlerinizi :)

Kaliteli mi kalitesiz mi bilmiyorum ama iç filtrelerde kalite pek önemli olmuyor (akvaryum fazla büyük değilse tabii) güle güle kullanın. Yalnız bence renkli taşları çıkarın, suda salınım yapıyorlar çünkü. Bunun dışında inşallah fotoğraf yüklersiniz :)

Hayırlı olsun süleymanın yeni cicileri :) Merak ettim fotograf koyabilirsiniz umarım :)

Çok iyi yapmışsınız sülümana yeni cicileriyle birlikte uzun ömürler dilerim :)

Geri