Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.
Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

süleyman'ın keyfi :)

cansell

Taç 1 Üye
Katılım
2 Ara 2008
Mesajlar
604
mailto:/img697/8757/img0933n.jpg
mailto:/img3/8792/img0934fm.jpg
mailto:/img710/449/img0944g.jpg


birgün bu arka ayaklarını yicem bunun ama ne zaman :D adı süleyman özel bi nedeni yok komik diye abim koydu adı süleyman olan arkadaş varsa özür dilerim :)
 

errhan

Gümüş 5 Üye
Katılım
29 Kas 2008
Mesajlar
126
kabuğunda beyazlaşma var sanki.. benimnde kapluşlarda 2 aylıkken falan başladı şimdi başedemiyorum bence fazla ilerlemeden önlemlerini almalısın. tabiki sudaki kireçtende kaynaklanabilir iyce araştır ilerde sıkıntı olmasın başına..
 

gizemli_kiz19

As 4 Üye
Katılım
2 Nis 2009
Mesajlar
647
çok tatlı bir kapuşun var maşallah..benimki o pozisyonda sadece yalnızken duruyor.etrafta biz varsak hemen suya atlıyor :)
 

cansell

Taç 1 Üye
Katılım
2 Ara 2008
Mesajlar
604
teşkkür ederim :) uzun zamandır yoktum zaten haftada bir defa girebilyiorum internete dersler falan derken zamanım olmuyor hiç. kabuğundaki beyazlıklar kireçten çünkü buranın( marmara-bursa ) suları çok kireçli o yüzden öyle :) kuruduğu zaman beyazlıyor normalde yok. süleyman 6 aydır benimle. sağlık konusunda hiç bir sorun yaşamadım, elimden gelen en iyi şartlarda bakıyorum şuan ona ve keyfide yerinde göründüğü gibi, evde de çok seviliyor yem vereceğim zaman abim ve annem hemen yanıma geliyor şirinlikler yaparak yemi kapmaya çalışıyor elimden. banada iyice alıştı kuru alandayken yaklaşınca kaçmıyor beni izliyor tehlike oluşturusam lap diye suyun içine atıyor kendini :) çok şirin çoookk! :)
 
Üst